Stojan Závesné písmenka na kočík
Stojan Závesné písmenka na kočík
Stojan Závesné písmenka na kočík
Stojan Závesné písmenka na kočík
Stojan Závesné písmenka na kočík
Stojan Závesné písmenka na kočík

Stojan 9006S Expositor / Floordisplay

5832
Veľkosť
Farba
  • šedá

Kontaktujte nás ohľadne dostupnosti. 

 
Stojan je určený len do predajní. Predajnú cenu uvidíte, keĎ sa u nás registrujete pod svojim IČ. Základný stojan obsahuje: 12 ks Pásik na vešanie písmeniek Pásik má dve dekoračné hračky a úchyty 208 ks písmeniek rozdelených podľa abecedy Základnú zostavu nie je možné meniť. Potom je možné si doobjednávať ks podľa potreby.
Materiál
Drevo
Nové
8580058320029

Máme linku Baby s výšivkou, zvukmi a špeciálnymi materiálmi pre najmenších.

Ďalšou dôležitou sekciou v spoločnosti Artesavi je spoločnosť Special Manufacturing and Promotions, ktorá má dizajnérsky tím na realizáciu reklamných maskotov a produktových radov pre akýkoľvek sektor.

Naše výrobky sú prítomné v najlepších prevádzkach na celom svete a sú podporované našimi klientmi, ktorí po dlhej histórii nájdu v našej spoločnosti jasnú referenciu v tomto odbore.

 

No reviews

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.