Kočík športový Rainbow

Kočík športový Bebetto Rainbow

11351

Kontaktujte nás ohľadne dostupnosti. 

 

Kočík šporový bebeto

 

Nový projekt sedacej jednotky, nízka hmotnosť a lesklé farby priťahujúce pozornosť, z neho robia skvelú voľbu pre tých, ktorí oceňujú funkčnosť a dizajn. 

Vyberte si svoju obľúbenú farbu a buďte spokojní so svojím funkčným kočíkom!

 

 

 Špecifikácia modelu:

O  zatá, strieborná, medená alebo tmavá? Vyberte si jednu zo štyroch štýlových farieb, ktorá vyzerá najlepšie s čiernym čalúnením. Kolekcia je návrhom pre tých, ktorí majú radi originálne riešenia.

O  Nico má sedačku, ktorá umožňuje dieťaťu zaujať pohodlnú polohu. Nastaviteľná kapucňa chráni vaše dieťa pred vetrom a slnkom. Odnímateľná kapucňa je skvelá na prechádzky počas veterných dní. Pohodlné rozmiestnenie sedacej jednotky umožňuje skutočne ľahké otočiť sa k nej čelom alebo dozadu. Pri ukladaní dieťaťa do kočíka je užitočný nový spôsob odpojenia bariéry. Vďaka kolesám Flexy Wheels sa nemusíte obávať tlaku vzduchu v pneumatikách - majú vždy stabilný tvar. Ich hmotnosť a pružnosť sa nelíšia od načerpaných kolies.

O  Nico je vybavený tlmičmi, ktoré minimalizujú vibrácie pri chôdzi na pevnom povrchu. SAS je systém tlmiaci nárazy a DMS chráni kolesá pred zablokovaním pri získavaní prekážok. Rám je možné sklopiť pomocou pripevnenej sedacej jednotky, čo je skutočne pohodlné pri skladovaní a preprave kočíka

O  Kočík Nico môžete sklopiť so sedačkou - bez nutnosti ho odopínať. Ale to nie je všetko! Jednotku sedadla je možné pripevniť smerom k vám alebo od vás. Vďaka tomu môžete kočík pohodlne a rýchlo zložiť - bez ohľadu na to, či idete s kojencom alebo trojročným dieťaťom.

O  Kočíky Bebetto sú kompatibilné s adaptérmi Bobostello, ktoré vám umožňujú inštalovať autosedačku takmer na každú značku na ráme Bebetto. Systém redukcie vôle a nastavenie uhla sklonu - to sú skutočne inovatívne faktory, ktoré vám umožnia prepraviť vaše dieťa v optimálnej polohe (ležiace - pre dieťa do 6 mesiacov a sediace - pre dieťa, ktoré môže sedieť samostatne).

Kočík kolesá
Kolesá plastové
Kočík rok modelu
2021
Nové
No reviews

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.