• -22,50 €
Kočík športový Sway béžová

Kočík športový Baby design Sway

10714
Na objednávku
96,50 € 119,00 € -22,50 €
S DPH Bez ceny za dopravu * Skladom u výrobcu

Farba
  • denim
  • bordová
  • šedá jemná
  • šedá nádych
  • šedá dymová

 

SWAY

Kočík Baby design Sway

 

Rozloženie a zloženie rámu kočíka je veľmi jednoduché

 

S way

Pre rodičov hľadajúcich ľahký a svižný kočík sme pripravili nový produkt, ktorý spĺňa tieto očakávania. S hliníkovou konštrukciou sa ľahko manipuluje aj skladá. Ak chce dieťa počas prechádzky spať, môže si pohodlne ľahnúť na mäkký vankúš pripevnený k výrobku. Má reflexné vložky, ktoré zlepšujú vašu viditeľnosť po zotmení. UV tkanina je ďalšou ochrannou bariérou. Praktické vrecko vám umožní skryť potrebné doplnky.

 

Špecifikácia modelu

O  Pre rodičov hľadajúcich ľahký a svižný kočík sme pripravili nový produkt, ktorý spĺňa tieto očakávania. S hliníkovou konštrukciou sa ľahko manipuluje aj skladá.

O  Ak chce dieťa počas prechádzky spať, môže si pohodlne ľahnúť na mäkký vankúš pripevnený k výrobku.

O  Má reflexné vložky, ktoré zlepšujú vašu viditeľnosť po zotmení. UV tkanina je ďalšou ochrannou bariérou. Praktické vrecko vám umožní skryť potrebné doplnky. 

O  Farby výrobkov zobrazených na fotografiách sa môžu líšiť od skutočných farieb. Vyhradzujeme si právo kedykoľvek vykonať potrebné zmeny, zmeny odtieňov a vylepšenia produktu bez predchádzajúceho upozornenia.

 

Kočík kolesá
Kolesá plastové
Kočík rok modelu
2021
Nové

Od roku 2002 deň za dňom, mesiac po mesiaci, stále s rovnakým nadšením, navrhujeme kočíky, jedálenské stoličky, ohrádky, postieľky a autosedačky pre Vaše deti. Odvtedy sa veľa vecí zmenilo. Zmenili sa trendy týkajúce sa dizajnu, naše produkty nadobúdajú čoraz viacej praktických funkcionalít, sú stále technicky vyspelejšie, vyrábame ich z čoraz kvalitnejších materiálov.

V každom aspekte našej práce vidíme a cítime pokrok. Veľmi sa snažíme držať krok s vývojom, aký pozorujeme každý deň. Počas týchto mnohých rokov nášho fungovania sa nezmenilo iba jedno.

Vždy sme uprednostňovali prospech a bezpečnosť detí a pohodlie ich mamičiek.
Preto všetky naše produkty prechádzajú veľmi dlhým a zložitým procesom, kým sa dostanú do Vašich rúk. Najskôr, na základe našich dlhoročných skúseností, sa veľmi dôkladne zamýšľame nad tým, čo uľahčí mamičke a jej dieťaťu každodenné fungovanie, čo obaja potrebujú? Veľmi často nás inšpirujú Vaše hodnotenia, ktoré nachádzame na internete, pýtame sa na ne predavačov v predajniach. Potom naši návrhári trávia dlhé hodiny kreslením, navrhovaním konkrétnych riešení, výberom materiálov, látok, farieb. Až vtedy vzniká prototyp nového produktu. Takýto prototyp je podrobený dôkladnému hodnoteniu celého tímu – preverujeme všetky funkcionality, testujeme a vyjadrujeme naše názory.

Naše oddelenie výskumu a vývoja venuje stovky hodín podrobovaniu nového produktu testom odolnosti. A až keď máme istotu, že sa osvedčí v najťažších podmienkach, prijímame rozhodnutie o jeho uvedení do výroby.
Tým sa ešte testovanie nekončí. Naše produkty posielame uznávaným inštitúciám, ako sú okrem iného Inštitút pre matku a dieťa (Instytut Matki i Dziecka), KOMAG alebo SGS, kde sú podrobované dôkladnému posúdeniu odborníkov.

Toto všetko robíme preto, aby sme získali stopercentnú istotu týkajúcu sa ich bezpečnosti, pri ktorej sa riadime pravidlom vysokého štandardu ako aj vysokej kvality. Len takýto produkt – overený a bezpečný – Vám dávame do rúk.
Avšak napriek tomu je váš názor, milé mamičky, pre nás najdôležitejší. Vďaka tomu, že oceňujete naše produkty tým, že ich už niekoľko rokov nepretržite kupujete pre svoje deti, sa môžeme stále venovať vášni, akou je ich vytváranie. Ale musíte si byť vedomé toho, že v skutočnosti ich vytvárame spoločne. Pre ešte väčšie zdôraznenie vášho vkladu do vzniku nových a zdokonaľovania už existujúcich produktov Baby Design sme uviedli do života myšlienku Schválené mamičkami. Od tejto chvíle sa každej z vás opýtame na názor na produkt, ktorý používate spolu so svojim dieťaťom. Znalosť týchto názorov nám uľahčí navrhovanie presne takých produktov, ktoré od nás očakávate a iným mamičkám – tým, ktoré ešte len stoja pred úlohou vybrať si kočík alebo postieľku, pomôže správne sa rozhodnúť.
Pozývame Vás na spoločnú cestu – cestu rastom Vašich detí. Budeme veľmi hrdí na to, ak Vás budeme môcť sprevádzať počas prvých niekoľkých rokov ich života.

No reviews

Set obsahuje:

ü  Nákupná taška

ü   adaptéry na pripevnenie sedačky

ü  Konferenčná taška sa skladá na plocho pre uskladnenie alebo prepravu. 

ü  Reflexné prvky zlepšujú viditeľnosť v tme. 

ü  Na zadnej strane operadla kočíka je priestranná a pohodlná prídavná taška na potrebné pomôcky. 

ü  Zahrnutý teplý nánožník. 

ü  Príjemná na dotyk vnútorná látka v taške vytvára pohodlné miesto na spanie pre vaše dieťa. 

ü  Vetranie v zadnej časti stánku je ideálne pre teplejšie dni. 

ü  Rám je možné po zložení s kočíkom postaviť

Pri kúpe kočíka dostanete od nás ešte bonus túto originál dralonovú deku vo veľkosti 110 x 140 cm, v cene 26€  zadarmo.

Doplňte si kolekciu

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.