• -15,00 €
Kočík športový Look šedá

Kočík športový Baby Design Look

10693
Vypredané dodanie do 9 - 14 dní
184,00 € 199,00 € -15,00 €
S DPH *

Farba
  • šedá tmavá
  • modrá
  • šedá jemná

 

LOOK GEL

Kočík Baby design Look

 

Rozloženie a zloženie rámu kočíka je veľmi jednoduché

 

Look

Čo ho odlišuje? Súdržná štruktúra s matným povrchom, inovatívny spôsob nastavenia operadla, exkluzívny vzhľad - dokonalá kombinácia funkčnosti a dizajnu. Dôkladne ich skontrolujte. Spoznajte Vyzerajte lepšie a urobte najlepšiu voľbu pre vás a vaše dieťa.

Kočík je venovaný deťom, ktoré môžu voľne sedieť. Okolo šiesteho mesiaca života, keď telo vstúpi do novej fázy vývoja, dieťa nechce tráviť žiadne prechádzky nehybne ležať v nosiči. 

Okolitý svet môžete lepšie spoznať v sede! Kočíky poskytujú príležitosť obdivovať meniacu sa krajinu, pozorovať prírodu a uháňať rýchle autá spod bezpečných krídel mamy alebo otca. Predstavujeme kočíky najuznávanejších výrobcov všetkým rodičom, ktorí hľadajú dôstojný dôsledok pre gondolu.

Ideálny kočík? Ľahký, skladací, kompaktný a maximálne bezpečný ... Každý kočík predstavený v internetovom obchode Baby Design bol navrhnutý s dôrazom na najmenšie detaily. Medzi početnými návrhmi nájdete ako ľahké slnečníky „dáždniky“ venované trochu starším deťom, tak aj pevné modely so sedadlom pripevneným v dvoch smeroch. Všetky kočíky, dáždniky a kočíky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sa ľahko čistia. V zloženom stave ľahký kočík nezaberie veľa miesta a prenášanie hore mu nerobí problém. 

Ľahký a spoľahlivý kočík - nafukovacie kolesá pre veľké aj malé výlety

Máte radi dlhé prechádzky od zhonu? Nepochybujeme o tom, že kočík s nafukovacími kolesami splní očakávania milovníkov výletov do prírody. Kočík „slnečník“ vybavený gumovými pneumatikami s dezénom sa vyznačuje vynikajúcou priľnavosťou k akémukoľvek povrchu. Predné kolesá s osou rotácie 360 ??umožňujú ľahkú jazdu s kočíkom.

Kočík Baby Design - kvalita bez kompromisov

Ako nikto iný, vieme, že prioritou každého rodiča je zabezpečiť pohodlie a bezpečnosť jeho dieťaťa. Každý kočík "dáždnik", ktorý je k dispozícii v našej ponuke, podstúpi pred uvedením do predaja početné testy v nezávislých inštitúciách. Výberom ľahkého kočíka espiro alebo Baby Design poskytujete svojmu dieťaťu a sebe pohodlie. Nastaviteľná opierka nôh a operadlo širokého sedadla, vetraná, priestranná búdka chrániaca proti UV žiareniu a zrážkam, ergonomická ručná brzda, taška na doplnky alebo na nákupy sú len časťou vybavenia, ktoré moderný, ľahký kočík s našim logom disponuje. Každý dáždnikový kočík kombinuje nekompromisný štandard s atraktívnou cenou.

 

 

Špecifikácia modelu

O  Elegantný odtieň ekokože dodáva kočíku zvláštny vzhľad

O  Vložky dodajú kočíku svoj vlastný jedinečný štýl a dajú mu vyniknúť na prechádzkach

O  Vďaka vetraniu v zadnej časti operadla je chôdza pohodlná pri každej teplote

 

Kočík kolesá
Kolesá plastové
Kočík rok modelu
2021
Nové

Od roku 2002 deň za dňom, mesiac po mesiaci, stále s rovnakým nadšením, navrhujeme kočíky, jedálenské stoličky, ohrádky, postieľky a autosedačky pre Vaše deti. Odvtedy sa veľa vecí zmenilo. Zmenili sa trendy týkajúce sa dizajnu, naše produkty nadobúdajú čoraz viacej praktických funkcionalít, sú stále technicky vyspelejšie, vyrábame ich z čoraz kvalitnejších materiálov.

V každom aspekte našej práce vidíme a cítime pokrok. Veľmi sa snažíme držať krok s vývojom, aký pozorujeme každý deň. Počas týchto mnohých rokov nášho fungovania sa nezmenilo iba jedno.

Vždy sme uprednostňovali prospech a bezpečnosť detí a pohodlie ich mamičiek.
Preto všetky naše produkty prechádzajú veľmi dlhým a zložitým procesom, kým sa dostanú do Vašich rúk. Najskôr, na základe našich dlhoročných skúseností, sa veľmi dôkladne zamýšľame nad tým, čo uľahčí mamičke a jej dieťaťu každodenné fungovanie, čo obaja potrebujú? Veľmi často nás inšpirujú Vaše hodnotenia, ktoré nachádzame na internete, pýtame sa na ne predavačov v predajniach. Potom naši návrhári trávia dlhé hodiny kreslením, navrhovaním konkrétnych riešení, výberom materiálov, látok, farieb. Až vtedy vzniká prototyp nového produktu. Takýto prototyp je podrobený dôkladnému hodnoteniu celého tímu – preverujeme všetky funkcionality, testujeme a vyjadrujeme naše názory.

Naše oddelenie výskumu a vývoja venuje stovky hodín podrobovaniu nového produktu testom odolnosti. A až keď máme istotu, že sa osvedčí v najťažších podmienkach, prijímame rozhodnutie o jeho uvedení do výroby.
Tým sa ešte testovanie nekončí. Naše produkty posielame uznávaným inštitúciám, ako sú okrem iného Inštitút pre matku a dieťa (Instytut Matki i Dziecka), KOMAG alebo SGS, kde sú podrobované dôkladnému posúdeniu odborníkov.

Toto všetko robíme preto, aby sme získali stopercentnú istotu týkajúcu sa ich bezpečnosti, pri ktorej sa riadime pravidlom vysokého štandardu ako aj vysokej kvality. Len takýto produkt – overený a bezpečný – Vám dávame do rúk.
Avšak napriek tomu je váš názor, milé mamičky, pre nás najdôležitejší. Vďaka tomu, že oceňujete naše produkty tým, že ich už niekoľko rokov nepretržite kupujete pre svoje deti, sa môžeme stále venovať vášni, akou je ich vytváranie. Ale musíte si byť vedomé toho, že v skutočnosti ich vytvárame spoločne. Pre ešte väčšie zdôraznenie vášho vkladu do vzniku nových a zdokonaľovania už existujúcich produktov Baby Design sme uviedli do života myšlienku Schválené mamičkami. Od tejto chvíle sa každej z vás opýtame na názor na produkt, ktorý používate spolu so svojim dieťaťom. Znalosť týchto názorov nám uľahčí navrhovanie presne takých produktov, ktoré od nás očakávate a iným mamičkám – tým, ktoré ešte len stoja pred úlohou vybrať si kočík alebo postieľku, pomôže správne sa rozhodnúť.
Pozývame Vás na spoločnú cestu – cestu rastom Vašich detí. Budeme veľmi hrdí na to, ak Vás budeme môcť sprevádzať počas prvých niekoľkých rokov ich života.

No reviews

Doplňte si kolekciu

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.