• -36,00 €
Kočík športový Look Air modrá

Kočík športový Baby design Look Air

10691
Na objednávku
213,00 € 249,00 € -36,00 €
S DPH Bez ceny za dopravu * Skladom u výrobcu

Farba
  • modrá tmavá
  • šedá svetlá
  • šedá tmavá
  • bordová
  • čierna
  • tyrkysová
  • šedá nádych
Rám

 

LOOK AIR

Kočík Baby design Look AIR

 

Rozloženie a zloženie rámu kočíka je veľmi jednoduché

 

Look Air

Sen každej mamy!

Nový kočík na pumpovaných kolesách je ideálnym riešením pre rodičov, ktorí sa pohybujú s batoľatami v rôznom teréne.

Vysoko kvalitné tkaniny, ktoré sa používajú pri praktickom používaní a majú estetický vzhľad. Elegantný rám kočíka a koherentné doplnky tvoria dokonalý celok dokonalý pre každú ročnú sezónu. Súčasťou súpravy nôh a dažďa. Úplná absorpcia nárazov robí jazdu ešte pohodlnejšou. Pozrite sa na našu webovú stránku pre bližší pohľad.

 

Špecifikácia modelu

O  Dôsledný vzhľad

O  Veľký prístrešok chrániaci pred zmenami počasia

O  Operadlo kočíka je možné nastaviť do rôznych polôh, dieťa môže pohodlne sedieť, zdriemnuť si alebo spať naplocho. Opierka nôh v sedadle kočíka je nastaviteľná. Ak dieťa rado spí v kočíku, zdvihnutím nožnej opierky sa prirodzene predĺži plocha na spanie.

O  Predné kolesá sú otočné s osou otáčania 360 a majú špeciálnu aretáciu, vďaka ktorej sa s vozíkom ľahko jazdí aj na náročnejších povrchoch.

O  Zadné kolesá uľahčujú pohodlnú jazdu na akomkoľvek povrchu a zaručujú plnú trakciu

O  Zväčšená kabína navyše chráni za každého počasia

O  Nastavením rukoväte sa dá ľahko prispôsobiť výške rodičov

O  Odnímateľné a otočné zábradlie. Elegantný odtieň ekokože dodáva kočíku zvláštny vzhľad

O  Vetranie zadných sedadiel

O  V súprave s kočíkom je špeciálny poťah na nohy. Poťah chráni dieťa počas chladnejších dní.

O  Zväčšená kabína

O  Nastavenie opierky nôh

O  Systém skladania jednou rukou bez odstránenia zábradlia

O  Nastaviteľná rukoväť

O  Jednotlivé kolesá s úplným predným / zadným zavesením

O  Odnímateľné zábradlie

O  Vrátane krytu a fólie

O  Veľký nákupný kôš

O  Pohodlné nastavenie operadla – veľa úrovní

O  Kožené doplnky

O  Po rozvinutí operadla na spanie vetranie pomocou sieťky

O  Ďalšie priestranné vrecko

O  Okno v kabíne na pozorovanie dieťaťa

O  Reflexné prvky

O  Tkanina má UPV (UV)> 50

 

Kočík kolesá
Kolesá plastové
Kočík rok modelu
2021
Nové

Od roku 2002 deň za dňom, mesiac po mesiaci, stále s rovnakým nadšením, navrhujeme kočíky, jedálenské stoličky, ohrádky, postieľky a autosedačky pre Vaše deti. Odvtedy sa veľa vecí zmenilo. Zmenili sa trendy týkajúce sa dizajnu, naše produkty nadobúdajú čoraz viacej praktických funkcionalít, sú stále technicky vyspelejšie, vyrábame ich z čoraz kvalitnejších materiálov.

V každom aspekte našej práce vidíme a cítime pokrok. Veľmi sa snažíme držať krok s vývojom, aký pozorujeme každý deň. Počas týchto mnohých rokov nášho fungovania sa nezmenilo iba jedno.

Vždy sme uprednostňovali prospech a bezpečnosť detí a pohodlie ich mamičiek.
Preto všetky naše produkty prechádzajú veľmi dlhým a zložitým procesom, kým sa dostanú do Vašich rúk. Najskôr, na základe našich dlhoročných skúseností, sa veľmi dôkladne zamýšľame nad tým, čo uľahčí mamičke a jej dieťaťu každodenné fungovanie, čo obaja potrebujú? Veľmi často nás inšpirujú Vaše hodnotenia, ktoré nachádzame na internete, pýtame sa na ne predavačov v predajniach. Potom naši návrhári trávia dlhé hodiny kreslením, navrhovaním konkrétnych riešení, výberom materiálov, látok, farieb. Až vtedy vzniká prototyp nového produktu. Takýto prototyp je podrobený dôkladnému hodnoteniu celého tímu – preverujeme všetky funkcionality, testujeme a vyjadrujeme naše názory.

Naše oddelenie výskumu a vývoja venuje stovky hodín podrobovaniu nového produktu testom odolnosti. A až keď máme istotu, že sa osvedčí v najťažších podmienkach, prijímame rozhodnutie o jeho uvedení do výroby.
Tým sa ešte testovanie nekončí. Naše produkty posielame uznávaným inštitúciám, ako sú okrem iného Inštitút pre matku a dieťa (Instytut Matki i Dziecka), KOMAG alebo SGS, kde sú podrobované dôkladnému posúdeniu odborníkov.

Toto všetko robíme preto, aby sme získali stopercentnú istotu týkajúcu sa ich bezpečnosti, pri ktorej sa riadime pravidlom vysokého štandardu ako aj vysokej kvality. Len takýto produkt – overený a bezpečný – Vám dávame do rúk.
Avšak napriek tomu je váš názor, milé mamičky, pre nás najdôležitejší. Vďaka tomu, že oceňujete naše produkty tým, že ich už niekoľko rokov nepretržite kupujete pre svoje deti, sa môžeme stále venovať vášni, akou je ich vytváranie. Ale musíte si byť vedomé toho, že v skutočnosti ich vytvárame spoločne. Pre ešte väčšie zdôraznenie vášho vkladu do vzniku nových a zdokonaľovania už existujúcich produktov Baby Design sme uviedli do života myšlienku Schválené mamičkami. Od tejto chvíle sa každej z vás opýtame na názor na produkt, ktorý používate spolu so svojim dieťaťom. Znalosť týchto názorov nám uľahčí navrhovanie presne takých produktov, ktoré od nás očakávate a iným mamičkám – tým, ktoré ešte len stoja pred úlohou vybrať si kočík alebo postieľku, pomôže správne sa rozhodnúť.
Pozývame Vás na spoločnú cestu – cestu rastom Vašich detí. Budeme veľmi hrdí na to, ak Vás budeme môcť sprevádzať počas prvých niekoľkých rokov ich života.

No reviews

Set obsahuje:

Sada                    

ü  Zväčšená kabína

ü  Nastavenie opierky nôh

ü  Systém skladania jednou rukou bez odstránenia zábradlia

ü  Nastaviteľná rukoväť

ü  Jednotlivé kolesá s úplným predným / zadným zavesením

ü  Odnímateľné zábradlie

ü  Vrátane krytu a fólie

ü  Veľký nákupný kôš

ü  Pohodlné nastavenie operadla – veľa úrovní

ü  Kožené doplnky

ü  Po rozvinutí operadla na spanie vetranie pomocou sieťky

ü  Ďalšie priestranné vrecko

ü  Okno v kabíne na pozorovanie dieťaťa

ü  Reflexné prvky

ü  Tkanina má UPV (UV)> 50

Pri kúpe kočíka dostanete od nás ešte bonus túto originál dralonovú deku vo veľkosti 110 x 140 cm, v cene 26€  zadarmo.

Doplňte si kolekciu

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.