• -13,99 €
Kočík športový  Clever šedá

Kočík športový Baby Design Clever

Na objednávku
125,00 € 139,00 € -13,99 €
S DPH Bez ceny za dopravu * Skladom u výrobcu

Farba
  • modrá
  • červená
  • šedá jemná

 

CLEVER

Kočík Baby design clever

 

Rozloženie a zloženie rámu kočíka je veľmi jednoduché

 

C lever

Nové farby osvedčeného a obľúbeného kočíka. Jemná grafická potlač na stánku a sedadle, farba 27 je prevedením v novej, šedej melanžovej látke. 
Zistite, prečo by ste si ho mali kúpiť!

Prečo ho máme tak radi?

Pretože jeho jedinečný skladací systém založený na veľmi intuitívnom mechanizme umožňuje zložiť kočík iba jednou rukou, za 10 sekúnd! Nové riešenie! Nastaviteľná rukoväť! Výrobok má kladné stanovisko k Inštitútu matky a dieťaťa, stanovisko číslo 5059

Nie je to praktické?

A to je len jedna z mnohých jeho výhod! O všetkých si môžete prečítať v úplnom popise nižšie. Samozrejme nezabudnite skontrolovať, čo si o ňom myslia iné mamičky, uľahčí vám to rozhodovanie.

Kabína sedadla je mimoriadne priestranná a navyše rozšírená - stačí rozopnúť zips a kabínu natiahnuť na maximum. Spolu so strieškou búdka dokonale chráni deti pred slnkom a dažďom.

 

 

Špecifikácia modelu

O  Vďaka jedinečnej potlači na kabíne a sedadle kočíka je nielen funkčný, ale aj mimoriadne módny

O  Kompaktný rám s pohodlným a rýchlym systémom skladania jednou rukou

O  Vysoké užívateľské hodnotenie 4,8 v programe Moms Approved! 

O  Pohodlný držiak na šálku s kávou pre rodiča 

O  Umiestnite fľašu alebo rozliaty pohár na dieťa 

O  Dodatočne rozšírená a rozsiahla búdka chráni dieťa pred chladom, vetrom a letom pred slnkom 

O  Plná rukoväť pokrytá materiálom najvyššej kvality zaisťuje pohodlné vedenie prechádzok 

O  rýchle a ľahké skladanie jednou rukou 

O  extrémne veľká plocha na spanie: podpora sa rozkladá úplne plocho 

O  vozík má funkciu na udržanie stojacej polohy v zloženom stave

 

Materiál
Textil
10686
Nový produkt

Od roku 2002 deň za dňom, mesiac po mesiaci, stále s rovnakým nadšením, navrhujeme kočíky, jedálenské stoličky, ohrádky, postieľky a autosedačky pre Vaše deti. Odvtedy sa veľa vecí zmenilo. Zmenili sa trendy týkajúce sa dizajnu, naše produkty nadobúdajú čoraz viacej praktických funkcionalít, sú stále technicky vyspelejšie, vyrábame ich z čoraz kvalitnejších materiálov.

V každom aspekte našej práce vidíme a cítime pokrok. Veľmi sa snažíme držať krok s vývojom, aký pozorujeme každý deň. Počas týchto mnohých rokov nášho fungovania sa nezmenilo iba jedno.

Vždy sme uprednostňovali prospech a bezpečnosť detí a pohodlie ich mamičiek.
Preto všetky naše produkty prechádzajú veľmi dlhým a zložitým procesom, kým sa dostanú do Vašich rúk. Najskôr, na základe našich dlhoročných skúseností, sa veľmi dôkladne zamýšľame nad tým, čo uľahčí mamičke a jej dieťaťu každodenné fungovanie, čo obaja potrebujú? Veľmi často nás inšpirujú Vaše hodnotenia, ktoré nachádzame na internete, pýtame sa na ne predavačov v predajniach. Potom naši návrhári trávia dlhé hodiny kreslením, navrhovaním konkrétnych riešení, výberom materiálov, látok, farieb. Až vtedy vzniká prototyp nového produktu. Takýto prototyp je podrobený dôkladnému hodnoteniu celého tímu – preverujeme všetky funkcionality, testujeme a vyjadrujeme naše názory.

Naše oddelenie výskumu a vývoja venuje stovky hodín podrobovaniu nového produktu testom odolnosti. A až keď máme istotu, že sa osvedčí v najťažších podmienkach, prijímame rozhodnutie o jeho uvedení do výroby.
Tým sa ešte testovanie nekončí. Naše produkty posielame uznávaným inštitúciám, ako sú okrem iného Inštitút pre matku a dieťa (Instytut Matki i Dziecka), KOMAG alebo SGS, kde sú podrobované dôkladnému posúdeniu odborníkov.

Toto všetko robíme preto, aby sme získali stopercentnú istotu týkajúcu sa ich bezpečnosti, pri ktorej sa riadime pravidlom vysokého štandardu ako aj vysokej kvality. Len takýto produkt – overený a bezpečný – Vám dávame do rúk.
Avšak napriek tomu je váš názor, milé mamičky, pre nás najdôležitejší. Vďaka tomu, že oceňujete naše produkty tým, že ich už niekoľko rokov nepretržite kupujete pre svoje deti, sa môžeme stále venovať vášni, akou je ich vytváranie. Ale musíte si byť vedomé toho, že v skutočnosti ich vytvárame spoločne. Pre ešte väčšie zdôraznenie vášho vkladu do vzniku nových a zdokonaľovania už existujúcich produktov Baby Design sme uviedli do života myšlienku Schválené mamičkami. Od tejto chvíle sa každej z vás opýtame na názor na produkt, ktorý používate spolu so svojim dieťaťom. Znalosť týchto názorov nám uľahčí navrhovanie presne takých produktov, ktoré od nás očakávate a iným mamičkám – tým, ktoré ešte len stoja pred úlohou vybrať si kočík alebo postieľku, pomôže správne sa rozhodnúť.
Pozývame Vás na spoločnú cestu – cestu rastom Vašich detí. Budeme veľmi hrdí na to, ak Vás budeme môcť sprevádzať počas prvých niekoľkých rokov ich života.

Bez hodnotenia

Set obsahuje:

Sada                    

Ø  Pohodlný držiak na šálku s kávou pre rodiča 

Ø  Umiestnite fľašu alebo rozliaty pohár na dieťa 

Ø  Dodatočne rozšírená a rozsiahla búdka chráni dieťa pred chladom, vetrom a letom pred slnkom 

Ø  Plná rukoväť pokrytá materiálom najvyššej kvality zaisťuje pohodlné vedenie prechádzok 

Ø  rýchle a ľahké skladanie jednou rukou 

Ø  extrémne veľká plocha na spanie: podpora sa rozkladá úplne plocho 

Ø  vozík má funkciu na udržanie stojacej polohy v zloženom stave

 

Pri kúpe kočíka dostanete od nás ešte bonus túto originál dralonovú deku vo veľkosti 110 x 140 cm, v cene 26€  zadarmo.

Doplňte si kolekciu

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.