Tanierik hlboký plastový s prísavkou B.O.1062/01zelená
Tanierik hlboký plastový s prísavkou B.O.1062/01zelená
Tanierik hlboký plastový s prísavkou B.O.1062/01zelená
Tanierik hlboký plastový s prísavkou B.O.1062/01zelená

Tanierik hlboký plastový s prísavkou B.O.1062/01

5674
Vypredané dodanie do 9 - 14 dní
5,60 €
*
Veľkosť
Farba
  • zelená

 
Tanierik je vyrobený tak, aby sa vaše dieťa naučilo samostatne jesť. Charakteristika produktu: BPA Je bezpečný a pohodlný na používanie Umývateľný v umývačke
Materiál
Plast
Nové
5901435411094

Spoločnosť ALBIS existuje od roku 1989. Pozorne načúvame potrebám našich klientov, ktorých výsledkom je vytvorenie značky AKUKU. Vytvárame nové produkty s vášňou. Pozitívne vzťahy s našimi zákazníkmi a dodávateľmi nám umožňujú implementovať a predstaviť čoraz širšiu škálu príslušenstva pre najmenších. Ich spoločným znakom je bezpečnosť a použiteľnosť. Živé farby a zaujímavé vzory stimulujú vývoj našich detí a pomáhajú im spoznávať svet okolo nich. Toto je najdôležitejšia vec! Vytrvalosť nášho tímu pri dosahovaní cieľov umožňuje produktom splniť vaše očakávania a potreby vašich detí.

No reviews

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.