Miska s prísavkou - lyžička A0454 zelená

Miska na jedlo s lyžičkou protišmyková A0454

5615
Skladom dodanie 9 - 14 dní
5,75 €
Bez ceny za dopravu * Skladom dodanie 9 - 14 dní
Veľkosť
Farba
  • zelená

<label class="label">Na sklade :</label>

 
Pohár na suku s lyžicou je ideálny produkt na kŕmenie vášho dieťaťa. Viečko pevne chráni jedlo, špeciálna priehradka je určená na ukladanie lyžice, takže ju nestratíte a nebudete ju čistiť. Gumový prísavník zabraňuje tomu, aby sa misa pohybovala okolo sto
Materiál
Plast
Nové
5907644004546

Spoločnosť ALBIS existuje od roku 1989. Pozorne načúvame potrebám našich klientov, ktorých výsledkom je vytvorenie značky AKUKU. Vytvárame nové produkty s vášňou. Pozitívne vzťahy s našimi zákazníkmi a dodávateľmi nám umožňujú implementovať a predstaviť čoraz širšiu škálu príslušenstva pre najmenších. Ich spoločným znakom je bezpečnosť a použiteľnosť. Živé farby a zaujímavé vzory stimulujú vývoj našich detí a pomáhajú im spoznávať svet okolo nich. Toto je najdôležitejšia vec! Vytrvalosť nášho tímu pri dosahovaní cieľov umožňuje produktom splniť vaše očakávania a potreby vašich detí.

No reviews

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.