Kocka edukačná s príslušenstvom 5120/2 Macko mäta

Kocka edukačná s príslušenstvom 5120/2 Macko

8091
14,00 €
Bez ceny za dopravu * dodanie 9 - 14 dní
Veľkosť
Farba
  • mäta

Kontaktujte nás ohľadne dostupnosti. 

 
Materiál
Plyš
Nové
5904042051202
Spoločnosť Axiom sa zaoberá výrobou a distribúciou hračiek od roku 1991. Viac ako 25 rokov skúseností dáva spoločnosti solídne znalosti o potrebách trhu. Plyšová hračka je zvyčajne prvou hračkou každého dieťaťa a často sa stáva kamarátom na celý život. A tu vidíme dôležitú úlohu plyšovej hračky: nielen spríjemňuje čas, ale aj učí, rozvíja sa emocionálne, motoricky a kognitívne. Značka Tulilo bola vyvinutá na podporu rodičov pri výchove a správnom vývoji ich batoliat a je svojím spôsobom zavŕšením všetkých našich skúseností a vášne pre tvorbu hračiek.
Hračky Tulilo sú predovšetkým jemné, farebné a jemné látky - jemný kvalitný plyš a doplnky na stimuláciu detských zážitkov. Takáto jedinečná kombinácia najdôležitejších vlastností hračiek, ktoré rozvíjajú fantáziu a starostlivosť o dieťa, je najúžasnejšia vec, ktorú môže rodič svojmu dieťaťu dať.
Tulilo - Axiom Group je výrobca a dovozca hračiek, ktorý sa každý deň snaží sledovať trendy prevládajúce na trhu s hračkami, a stará sa aj o zaneprázdnených a náročných rodičov. Dnešné hračky nie sú len zábavou, ale aj vzdelávaním a neustálym zdokonaľovaním zručností počas vývoja dieťaťa vrátane emočného vývoja.
Naša ponuka zahŕňa nielen plyšáky alebo plyšové hračky, ale aj reklamných maskotov, ktorí účinne podporujú propagáciu značky na trhu.
No reviews

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.