Laktačné vložky do podprsenky na kojenie B.O. 296 Comfort 50+20

Laktačné vložky do podprsenky B.O. 296 Comfort 50+20

3340
Skladom dodanie 9 - 14 dní
6,95 €
Bez ceny za dopravu * Skladom dodanie 9 - 14 dní
Veľkosť
Farba
  • biela

<label class="label">Na sklade :</label>

 
Chrániče prsníkov - vzdušné a jemné vrstvy chráničov dokonale absorbujú prebytočné jedlo a chránia citlivé kožné prsia pred podráždením. Extrémne tenký a diskrétny nosenie poskytuje pohodlie a diskrétnosť. Z dôvodu zachovania správnej hygieny je každá vložka zabalená v samostatnom vrecku.
Materiál
Netkaná textília
Nové
5901435407400

Spoločnosť ALBIS existuje od roku 1989. Pozorne načúvame potrebám našich klientov, ktorých výsledkom je vytvorenie značky AKUKU. Vytvárame nové produkty s vášňou. Pozitívne vzťahy s našimi zákazníkmi a dodávateľmi nám umožňujú implementovať a predstaviť čoraz širšiu škálu príslušenstva pre najmenších. Ich spoločným znakom je bezpečnosť a použiteľnosť. Živé farby a zaujímavé vzory stimulujú vývoj našich detí a pomáhajú im spoznávať svet okolo nich. Toto je najdôležitejšia vec! Vytrvalosť nášho tímu pri dosahovaní cieľov umožňuje produktom splniť vaše očakávania a potreby vašich detí.

No reviews

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.