Laktačné vložky do podprsenky A0368 MeGa bal 84 ks

Laktačné vložky do podprsenky A0368 MeGa bal 84 ks

666
Na objednávku
9,12 €
S DPH Bez ceny za dopravu * Skladom u výrobcu
Veľkosť
Farba
  • biela

 
Vložka do podprsenky, diskrétne a pohodlné pre profilovaným tvarom. Vložky majú zvýšenú absorpčnú kapacitu - vďaka prídavku silikagélu - udržiavať vlhkosť od bielizne. Vzdušná štruktúra vložky je šetrnejšia k telu. Samolepiace pásy drží vložku na svojom
Materiál
Netkaná textília
Nové
5907644003686

Spoločnosť ALBIS existuje od roku 1989. Pozorne načúvame potrebám našich klientov, ktorých výsledkom je vytvorenie značky AKUKU. Vytvárame nové produkty s vášňou. Pozitívne vzťahy s našimi zákazníkmi a dodávateľmi nám umožňujú implementovať a predstaviť čoraz širšiu škálu príslušenstva pre najmenších. Ich spoločným znakom je bezpečnosť a použiteľnosť. Živé farby a zaujímavé vzory stimulujú vývoj našich detí a pomáhajú im spoznávať svet okolo nich. Toto je najdôležitejšia vec! Vytrvalosť nášho tímu pri dosahovaní cieľov umožňuje produktom splniť vaše očakávania a potreby vašich detí.

No reviews

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.