Nepremok podložka plastová 90x120 A1006 biela

Nepremokava podložka A1006 90x120 cm bal. 1ks

19647
Na objednávku
4,55 €
S DPH Bez ceny za dopravu * Skladom u výrobcu
Veľkosť
Farba
  • biela

 
odklad z mäkkého obalu, ktorý sa má použiť ako matracová ochrana. Ideálne pre starostlivosť o lôžko na lôžko. Užitočné pre choroby s inkontinenciou. Neobsahuje ftaláty. K opätovnému použitiu. Umyte v teplej vode pridaním mydla. Používa sa ako chránič matr
Materiál
Plast
Nové
5907644010066

Spoločnosť ALBIS existuje od roku 1989. Pozorne načúvame potrebám našich klientov, ktorých výsledkom je vytvorenie značky AKUKU. Vytvárame nové produkty s vášňou. Pozitívne vzťahy s našimi zákazníkmi a dodávateľmi nám umožňujú implementovať a predstaviť čoraz širšiu škálu príslušenstva pre najmenších. Ich spoločným znakom je bezpečnosť a použiteľnosť. Živé farby a zaujímavé vzory stimulujú vývoj našich detí a pomáhajú im spoznávať svet okolo nich. Toto je najdôležitejšia vec! Vytrvalosť nášho tímu pri dosahovaní cieľov umožňuje produktom splniť vaše očakávania a potreby vašich detí.

No reviews

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.