Podbradník plastový B.O. 829/05 s predným vreckom modrá

Podbradník plastový s predným vreckom B.O.829/03

8633
Skladom dodanie 9 - 14 dní
6,35 €
Bez ceny za dopravu * Skladom dodanie 9 - 14 dní
Veľkosť
Farba
  • modrá
  • béžová sýta

<label class="label">Na sklade :</label>

 
likónový podbradník s postavou domáceho maznáčika účinne chráni oblečenie vášho dieťaťa pred znečistením pri jedle. Má nastaviteľné zapínanie a vrecko, ktoré zastaví padanie zvyškov jedla. Podbradník je vyrobený zo 100% ľahkého a pohodlného silikónu. Ľahko sa čistí, dá sa umývať v umývačke riadu. ASTNOSTI: vyrobené zo 100% mäkkého, ľahkého a pohodlného silikónu špeciálne vrecko na zachytenie padajúcich omrvín ľahko sa udržuje v čistote nastaviteľné zapínanie uľahčuje nasadenie a vzlet TECHNICKÉ ÚDAJE Neobsahuje bisfenol A, olovo, ftaláty Zloženie: 100% silikón Rozmery: dĺžka 17 x šírka 19 cm Hmotnosť: 0,08 kg
Materiál
Plast
Nové
5901435411995

Od roku 1990 Babyono podporuje rodičov v procese výchovy detí tým, že im poskytuje výrobky potrebné pre správny vývoj ich detí.

Myslíme na aktívnych rodičov, ktorí si cenia pohodlie a úsporu času, navrhujeme naše výrobky tak, aby kombinovali spoľahlivé riešenia, jednoduché použitie a ergonomiku. V procese vytvárania produktov zapájame aj rodičov, aby sme vám na základe spoločnej práce poskytli produkt, ktorý dokonale vyhovuje vašim potrebám.

Našou prioritou je vytvárať bezpečné výrobky navrhnuté v súlade s platnými smernicami a normami Európskej únie. Hračky sa pred odovzdaním dieťaťu podrobia podrobným testom.

Naša prísna kontrola výroby v každej fáze zaisťuje najvyššiu kvalitu výrobkov, vďaka čomu sme si získali dôveru miliónov rodičov po celom svete.

Naša starostlivosť o deti je korunovaná mnohými oceneniami a vyznamenaniami. Naše výrobky získali uznanie rodičov v hlasovaní organizovaných špecializovanými mesačníkmi, vrátane: „Mam Dzieci“, „Dzieci“, „Rodzice“.

Zaisťujeme, aby ste každý deň pociťovali uspokojenie z toho, že ste rodičmi.

No reviews

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.