Plyšová hračka hrkálka Líška B.O.1161 oranžová
Plyšová hračka hrkálka Líška B.O.1161 oranžová
Plyšová hračka hrkálka Líška B.O.1161 oranžová
Plyšová hračka hrkálka Líška B.O.1161 oranžová

Hrkálka textil Líška B.O.1161 17cm

5931
Na objednávku
6,65 €
S DPH Bez ceny za dopravu * Skladom u výrobcu
Veľkosť
Farba
  • oranžová

 
ozvíja zrakovo - sluchovo - motorickú koordináciu zvuk piskla vzbudzuje záujem a učí vzťahom príčin a následkov pomáha pri nácviku motoriky a manuálnych schopností (uchopenie, prekladanie) pružné hryzátko upokojuje podráždené ďasná, zatiaľ čo rastú prvé zuby Materiál: 100% polyester Rozmery: šírka 7 cm x výška 17 cm x hĺbka 7 cm Hmotnosť: 0,02 kg
Materiál
Plyš
Nové
5901435410134

Od roku 1990 Babyono podporuje rodičov v procese výchovy detí tým, že im poskytuje výrobky potrebné pre správny vývoj ich detí.

Myslíme na aktívnych rodičov, ktorí si cenia pohodlie a úsporu času, navrhujeme naše výrobky tak, aby kombinovali spoľahlivé riešenia, jednoduché použitie a ergonomiku. V procese vytvárania produktov zapájame aj rodičov, aby sme vám na základe spoločnej práce poskytli produkt, ktorý dokonale vyhovuje vašim potrebám.

Našou prioritou je vytvárať bezpečné výrobky navrhnuté v súlade s platnými smernicami a normami Európskej únie. Hračky sa pred odovzdaním dieťaťu podrobia podrobným testom.

Naša prísna kontrola výroby v každej fáze zaisťuje najvyššiu kvalitu výrobkov, vďaka čomu sme si získali dôveru miliónov rodičov po celom svete.

Naša starostlivosť o deti je korunovaná mnohými oceneniami a vyznamenaniami. Naše výrobky získali uznanie rodičov v hlasovaní organizovaných špecializovanými mesačníkmi, vrátane: „Mam Dzieci“, „Dzieci“, „Rodzice“.

Zaisťujeme, aby ste každý deň pociťovali uspokojenie z toho, že ste rodičmi.

No reviews

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.