Plyšová hračka zvuková Žaba A0391 zelená

Plyšová hračka zvuková Žiaba

16730
Skladom dodanie 9 - 14 dní
11,35 €
Bez ceny za dopravu * Skladom dodanie 9 - 14 dní
Veľkosť
Farba
  • zelená

<label class="label">Na sklade :</label>

 
Plyšová žirafa s melódiou hudobnej krabice umlčí a upokojí vaše dieťa. Vďaka praktickému klipu môžete hudobnú kazetu namontovať kdekoľvek v domácnosti a na cestách. Živé farby nepochybne priťahujú pozornosť dieťaťa. Jeho farebné a zaujímavé tvary priťahujú pozornosť vášho dieťaťa a rozvíjajú vizuálnu, sluchovú a motorickú koordináciu. Rozšírenie mäkkej hračky aktivuje krásnu a pokojnú melódiu. Zábava a učenie. rozmery: - s príveskom 41 cm - bez 31 cm prívesku
Materiál
Plyš
Nové
5907644003914

Spoločnosť ALBIS existuje od roku 1989. Pozorne načúvame potrebám našich klientov, ktorých výsledkom je vytvorenie značky AKUKU. Vytvárame nové produkty s vášňou. Pozitívne vzťahy s našimi zákazníkmi a dodávateľmi nám umožňujú implementovať a predstaviť čoraz širšiu škálu príslušenstva pre najmenších. Ich spoločným znakom je bezpečnosť a použiteľnosť. Živé farby a zaujímavé vzory stimulujú vývoj našich detí a pomáhajú im spoznávať svet okolo nich. Toto je najdôležitejšia vec! Vytrvalosť nášho tímu pri dosahovaní cieľov umožňuje produktom splniť vaše očakávania a potreby vašich detí.

No reviews

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.