Plienka 80x80 mix vzorov darčekové balenie 3 ks šedá
Plienka 80x80 mix vzorov darčekové balenie 3 ks šedá
Plienka 80x80 mix vzorov darčekové balenie 3 ks šedá
Plienka 80x80 mix vzorov darčekové balenie 3 ks šedá
Plienka 80x80 mix vzorov darčekové balenie 3 ks šedá
Plienka 80x80 mix vzorov darčekové balenie 3 ks šedá

Plienka bambusová 397/06 bal. 3ks

17958
Skladom
9,00 €
* Skladom dodanie do 3 - 7 dní
Veľkosť
Farba
  • ružová
  • šedá
  • fialová
  • mäta

 
Praktické a mäkké hydrofilné bambusové plienky značky Baby Ono. Plienky z bambusu sú šetrné k životnému prostrediu a sú vyrobené zo 70% bambusu a 30% bavlny. Hydrofilné plienky sa líšia od ostatných plienok tým, že sú prekvapivo dobré na udržanie vlhkosti a dokonca zostanú mäkké, keď sú mokré. Vďaka tomu sú plienky mimoriadne vhodné na použitie pri sušení dieťaťa po výmene plienky alebo kúpeli. Plienky sa môžu tiež použiť na jednoduché utieranie špinavého ústa alebo iných malých nehôd. Sú užitočné aj na zakrytie počas dojčenia alebo na ležanie na pleciach, ak vaše dieťa musí rútiť. Tieto krásne plienky sú potlačené zábavnými, veselými výtlačkami a 1 plienka je pevná. vlastnosti: Detské bambusové hydrofilné plienky Dizajn: Antarktída Balené po 3 kusoch 2 plienky s príjemnou potlačou a 1 plnou farbou Dokonca aj mäkký s vlhkosťou Vyrobené zo 70% bambusu a 30% bavlny Poskytuje vetranie Po umytí zmäknú Rozmery: 70 x 70 cm
Materiál
100% Bambus
1 ks
Nové
5901435409749

Od roku 1990 Babyono podporuje rodičov v procese výchovy detí tým, že im poskytuje výrobky potrebné pre správny vývoj ich detí.

Myslíme na aktívnych rodičov, ktorí si cenia pohodlie a úsporu času, navrhujeme naše výrobky tak, aby kombinovali spoľahlivé riešenia, jednoduché použitie a ergonomiku. V procese vytvárania produktov zapájame aj rodičov, aby sme vám na základe spoločnej práce poskytli produkt, ktorý dokonale vyhovuje vašim potrebám.

Našou prioritou je vytvárať bezpečné výrobky navrhnuté v súlade s platnými smernicami a normami Európskej únie. Hračky sa pred odovzdaním dieťaťu podrobia podrobným testom.

Naša prísna kontrola výroby v každej fáze zaisťuje najvyššiu kvalitu výrobkov, vďaka čomu sme si získali dôveru miliónov rodičov po celom svete.

Naša starostlivosť o deti je korunovaná mnohými oceneniami a vyznamenaniami. Naše výrobky získali uznanie rodičov v hlasovaní organizovaných špecializovanými mesačníkmi, vrátane: „Mam Dzieci“, „Dzieci“, „Rodzice“.

Zaisťujeme, aby ste každý deň pociťovali uspokojenie z toho, že ste rodičmi.

No reviews

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.