• -10,00 €
Autosedačka vajíčko Baby jogger city Go i - Size

Autosedačka vajíčko Baby jogger city Go i - Size

11240
Vypredané dodanie do 9 - 14 dní
269,00 € 279,00 € -10,00 €
S DPH *

Farba
  • čierna

Cestovný systém Baby Jogger® City Mini® 2 spáruje kočík City Mini 2 s detskou autosedačkou City GO ™ 2, aby bezpečne priniesol dieťa so sebou na všetky vaše dobrodružstvá od prvého dňa! 

Kočík Baby Jogger® City Mini® 2 má pútavý a elegantný dizajn, vďaka ktorému je pozoruhodne svižný a pripravený na dobrodružstvo. 

Detská autosedačka City GO 2 poskytuje bezpečné miesto pre dieťa, aby sa mohlo zapojiť do dobrodružstiev od prvého dňa, či už je použitá vo vašom aute, taxíku alebo vo vašom kočíku!

 

city Go i-Size

Sedačka City Go i-Size je sedačka pre novorodencov a kojencov do 18 mesiacov, ktorá spája najvyššiu úroveň bezpečnosti s funkčnosťou.

Základňa ISOFIX City Go i-Size (k dispozícii samostatne) namontovaná v súlade s novým predpisom i-Size ECE R-129 zaručuje stabilitu a istotu pripevnenia, čím eliminuje riziko nesprávnej inštalácie, čo je kľúčové pre udržanie bezpečnosti pri cestovaní autom. .

 Súlad s novým nariadením i-Size, ktoré zvyšuje bezpečnostné normy pri cestovaní, vyžaduje, aby bolo dieťa prepravované v polohe chrbtom k sebe, až kým nebude mať 15 mesiacov (asi 75 cm). Sedačka City Go i-Size, ktorá je určená pre novorodencov a kojencov od narodenia do 87 cm (18 mesiacov), umožňuje  nosiť dieťa chrbtom v smere jazdy dlhšie, a to až do 18 mesiacov (87 cm)! 

Možnosť 7-stupňového nastavenia sklonu podstavca umožňuje správne prispôsobenie veku dieťaťa, zväčšenie priestoru pre pohodlné polohovanie nožičiek, a tým zabezpečenie maximálnej ochrany a pohodlia. Vložka pre novorodenca s pamäťovou penou s 5-bodovým integrovaným vedením bezpečnostného pásu s opierkou hlavy poskytuje rodičovi optimálnu úroveň ochrany a pohodlia. Okrem poskytovania najvyššej úrovne bezpečnosti autosedačka City Go i-Size perfektne vyhovuje potrebám rodičov, pokiaľ ide o funkčnosť. Okrem intuitívnych riešení, ktoré uľahčujú použitie, je možné ho namontovať na rám väčšiny Baby Joggerov !

Technická špecifikácia:

 

O  Podstavec autosedačky City Go i-Size je v súlade s predpisom I-Size ECE R-129 upevnený vo vozidle pomocou  upevnení ISOFIX, čím sa eliminuje riziko nesprávnej inštalácie, čím sa zaistí bezpečnosť cestovania. Dodatočnou ochranou je nosná noha, ktorá zaručuje stabilitu montáže. Skladanie kočíka je mimoriadne jednoduché a pohodlné - stačí sklopiť sedadlo dovnútra a potom potiahnuť boky po oboch stranách rámu. Skladaný vozík je mimoriadne kompaktný a je až o 30% menší ako v prvej verzii modelu Select, vďaka čomu je mimoriadne šikovný a ľahko sa prepravuje a prenáša. Automatický zámok po zložení poskytuje bezpečnosť a pohodlie pri používaní..

O  Možnosť pripevnenia sedačky k rámu kočíka a konfigurácia u väčšiny kočíkov Baby Jogger vďaka dostupným adaptérom (predávajú sa osobitne) - vč. s vozíkmi: City Mini, City Mini Gt, City Mini 4 kolesá, City Elite, City Select, City Premier, City Select LUX, City Tour LUX.  .

O  Vďaka základnému nastavovaciemu mechanizmu je možné nastaviť sklon sedadla až v 7 krokoch , čo umožňuje správne nastavenie sedadla podľa veku a výšky dieťaťa, čím sa zabezpečí najvyššia ochrana, bezpečnosť a pohodlie dieťaťa. šoférovanie. Sedemstupňové nastavenie podstavca vám navyše umožní nosiť vaše dieťa chrbtom dozadu ešte dlhšie, ako to predpokladá úprava veľkosti i, až do 18 mesiacov (do výšky 87 cm)..

O  Vďaka integrovaným vodidlám pásu umožňuje opierka hlavy intuitívne nastavenie opierky hlavy aj päťbodového pásu jediným pohybom ruky a ich výšku upravte podľa výšky dieťaťa.Predĺžiteľná rukoväť s výškovým nastavením sa prispôsobí výške rodiča, vďaka čomu je kočík mimoriadne pohodlný.

O  Plošina na podopieranie nôh, ktorá zaisťuje dostatočné pohodlie a chráni gauč v aute pred možným znečistením. 

 

 

 

 

O  

Materiál
Plast
Nové

Pred viac ako 30 rokmi stanovil Baby Jogger nový trend v dizajne kočíka vytvorením prvého trojkolesového joggingového kočíka. Odvtedy neustály zhon pre dokonalejšie riešenia vyústil do vytvorenia patentovaného skladacieho systému Quick-Fold Technology , reverzibilného sedadla, multifunkčného kočíka, ktorý sa zmení na kočík pre dve alebo dokonca tri deti. Inovácia a ergonomické riešenia, ktoré plne vyhovujú potrebám „zaneprázdnených“ rodičov 21. storočia, ocenila nielen veľká skupina odborníkov a organizácií, ale predovšetkým samotní rodičia.

No reviews

Doplňte si kolekciu

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.