• -5,90 €
Jedálenská stolička Lorelli PIXI
Jedálenská stolička Lorelli PIXI
Jedálenská stolička Lorelli PIXI
Jedálenská stolička Lorelli PIXI
Jedálenská stolička Lorelli PIXI
Jedálenská stolička Lorelli PIXI
Jedálenská stolička Lorelli PIXI
Jedálenská stolička Lorelli PIXI

Jedálenská stolička Lorelli PIXI

Na objednávku
39,30 € 45,20 € -5,90 €
S DPH Bez ceny za dopravu * Skladom u výrobcu
Farba
  • GRAY&WHITE
  • BEIGE&WHITE
  • GREEN&WHITE

 

Aj s detskou jedálenský stoličkou môžete bez problémov cestovať a doma vám nezaberie skoro žiadne miesto. Neveríte? Vyskúšajte kompaktný sedák Lorelli PIXI, ktorý možno ľahko a rýchlo pripevniť k existujúcej jedálenský stoličku pre dospelých. Samotný sedák je veľmi ľahký a obsahuje madlo pre bezproblémovú manipuláciu. Anatomický dizajn poskytne malému stravníkovi komfortné posedenie, zatiaľ čo bezpečnostný pás zabráni prípadnému vypadnutiu. Použité materiály možno ľahko vyčistiť a dvojitý stolík umožňuje vybrať hornú vrstvu pre ešte ľahšiu údržbu. Medzi praktické detaily patrí aj možnosť nastavenia polohy stolíka alebo výšky nožičiek podľa veľkosti dieťaťa. Pomocou hračiek pripevnených na stolčeku si môžu deti skrátiť dlhú chvíľu.

Vlastnosti a vybavenie:
● Jedálenská stolička pre deti od 6 do 36 mesiacov
● Jednoduchá inštalácia na stoličke pre dospelých s minimálnymi rozmermi 270 x 330 x 290 mm (šírka x hĺbka x výška opierky chrbta)
● Nastavenie výšky nožičiek
● Umývateľné materiály pre jednoduchú údržbu
● Dva stolčeky – odnímateľná horná vrstva umožňuje ľahké vyčistenie
● Nastavenie polohy stolčeku v 3 pozíciách
● Hračky na stolčeku pre zabavenie dieťaťa
● Trojbodový bezpečnostný pás
● Anatomický tvar sedačky pre komfortné sedenie
● Držadlo pre bezproblémovú manipuláciu
Maximálna nosnosť je 15 kg
● Rozmery rozložená (L x W x H cm) – 45 x 41 x 45 cm
● Hmotnosť: 2,25 kg

Čistenie a údržba: Látku je potrebné čistiť teplou vodou a jemným mydlom. Plastové časti je potrebné pravidelne čistiť vlhkou handričkou. Všetky pohyblivé časti by mali byť pravidelne naolejované. Produkt skladujte na suchom mieste. Nevystavujte výrobok účinkom atmosférických vplyvov, ako je voda, dážď, sneh, vlhko alebo silné slnečné svetlo. Neumiestňujte výrobok do blízkosti ohňa alebo iných zdrojov intenzívneho tepla. Kreslo vždy používajte na rovnom povrchu.

Tento výrobok je vyrobený v súlade s európskou bezpečnostnou normou ЕN 16120 – Výrobky pre starostlivosť o dieťa. Sedadlo namontované na stoličke.

Farby tovar na tomto webe sa môžu mierne líšiť od skutočných farieb produktov, v závislosti od nastavenia Vášho displeja alebo monitora. Výrobca si vyhradzuje právo mierne zmeniť odtieň, vzor, vybavenie produktu a vykonať konštrukčné a dizajnové zmeny bez predchádzajúceho upozornenia. Obchod nenesie zodpovednosť za kroky výrobcu týkajúce sa týchto zmien.

Jedálenská stolička Lorelli PIXI

10100280003
3800151957805
Bez hodnotenia

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.