• -67,00 €
Kočík kombinovaný Bebetto Tito

Kočík kombinovaný Bebetto Tito

11307
453,00 € 520,00 € -67,00 €
Bez ceny za dopravu * dodanie 9 - 14 dní

Kontaktujte nás ohľadne dostupnosti. 

 

      

Kočík kombinovaný bebeto

 

Rozloženie a zloženie rámu kočíka je veľmi jednoduché

Hľadáte kočík, ktorý vám poskytne maximálnu funkčnosť? Vyberte si najnovšiu Tito! V tomto modeli sme - ako odpoveď na návrhy používateľov - predstavili množstvo funkčných riešení, ktoré určite oceníte pri každej prechádzke.

Transportná taška je vybavená prídavným panelom, ktorý po zdvihnutí chráni dieťa pred studeným vetrom. Vďaka prídavnému oknu máte neustále na očiach malého spolujazdca. Matrac má odnímateľný poťah, vďaka ktorému je ľahké udržiavať ho čistý

 

 

Špecifikácia modelu

O  Nová kolekcia Tito vychádza z čierneho rámu a 4 variantov čalúnenia. Nosiaca taška má nový systém rozkladania - vďaka ktorému je skladanie a rozkladanie kočíka pohodlnejšie, ako tomu bolo kedykoľvek predtým. 

O  Kapota na prenosnú tašku bola modernizovaná, čo umožňuje jej pohodlné nastavenie dvoma spôsobmi. Môžete stlačiť dve bočné tlačidlá a upraviť polohu kapoty alebo jednoducho stlačiť rukoväť na prenášanie vozíka a vykonať úpravy. Určite oceníte skutočnosť, že novú kapotu je možné nastaviť do polozloženej polohy. Menšie bočné rukoväti na prenosnú tašku poskytujú ešte atraktívnejší vzhľad.

O  Sada Tito 2v1 má tiež mimoriadne funkčnú sedaciu jednotku - jej moderná verzia robí každodenné používanie mimoriadne pohodlným. Kočík umožňuje prepravu dieťaťa otočenú k vám alebo od seba - kočík odpojíte jednoduchým stlačením dvoch tlačidiel na jeho oboch stranách a zdvihnutím. 

O  Pružinový automatický zámok v kapote kočíka ešte viac uľahčuje jeho nastavenie. Kočík je vybavený lakťovou opierkou, ktorú môžete rýchlo oddeliť - vďaka pohodlným tlačidlám. 5-bodové bezpečnostné pásy boli modernizované s novým bodom uchytenia v rozkroku. Pohodlie pre vaše dieťa zabezpečí použitie mäkkého krytu spony na opasok.

O  Tito ponúka veľmi dobré tlmenie nárazov, čo oceníte pri použití kočíka na chodníkoch a nerovnostiach. Kolesá Flexy Wheels sú elastické a vďaka nim sa nemusíte obávať tlaku v pneumatikách. Nastaviteľné bočné tlmiče je možné nastaviť tak, aby jazdili na nastavenom (mäkkom) alebo hladkom (tvrdom) povrchu. 

O  Tito používa systém SAS (systém tlmenia nárazov) a DMS (ochrana pred automatickým otáčaním kolies v prípade straty kontaktu s vozovkou). Pohodlný systém skladania umožňuje zložiť kočík bez nutnosti vyprázdňovania nákupného košíka v spodnej časti.

O  Tito získal ocenenie Grand Prix na výstave For Kids v Prahe. Toto ocenenie potvrdzuje, že ide o jednu z najlepších možností na trhu.

O  Hľadáte prémiovú kvalitu?

O  Kočíky Bebetto sú kompatibilné s adaptérmi Bobostello, ktoré vám umožňujú inštalovať autosedačku takmer na každú značku na ráme Bebetto. Systém redukcie vôle a nastavenie uhla sklonu - to sú skutočne inovatívne faktory, ktoré vám umožnia prepraviť vaše dieťa v optimálnej polohe (ležiace - pre dieťa do 6 mesiacov a sediace - pre dieťa, ktoré môže sedieť samostatne)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kočík kolesá
Kolesá gelové
Kočík rok modelu
2021
Nové
No reviews

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.