• -64,00 €
Kočík kombinovaný Bebetto Bresso premium Class

Kočík kombinovaný Bebetto Bresso premium Class

Na objednávku
555,00 € 619,00 € -64,00 €
S DPH Bez ceny za dopravu * Skladom u výrobcu

 

Kočík kombinovaný bebeto

 

Rozloženie a zloženie rámu kočíka je veľmi jednoduché

Bresso Premium Class je kočík vyrobený so starostlivosťou do každého detailu. Rám má lesklú povrchovú úpravu (Aluminium High Gloss) a spodná časť vozíka je pokrytá fóliou imitujúcou uhlík, vďaka čomu vyzerá skutočne exkluzívne.

Transportná taška je zakončená atraktívnym hliníkovým profilom, vďaka čomu vyzerá jedinečne. Nové menšie bočné rukoväte na prenosnú tašku robia kočík ešte atraktívnejším.

Funkčné riešenia predstavené v najnovších verziách kočíka vyhovejú očakávaniam tých najnáročnejších.

V sérii Premium Class si môžete vybrať z troch kolekcií - STELLA, DARK a SILVER. V každej z nich lesklé detaily dokonale ladia s hladkým čalúnením.

Ktorú verziu si vyberiete?

 

 

 

Špecifikácia modelu

O  V prenosnej postieľke je široká škála nastavenia kapucne - dieťa môžete chrániť pred chladom alebo vetrom. Vďaka novému nastavovaciemu systému nebola táto operácia nikdy taká pohodlná. 

O  Kapotu na prenosnú tašku môžete sklopiť stlačením jej rukoväte alebo - rovnako ako predtým - stlačením dvoch tlačidiel na oboch stranách prenosnej tašky. Ak chcete uvoľniť zámok prenosnej tašky a odpojiť ju, môžete stlačiť dve tlačidlá na oboch stranách prenosnej tašky alebo potiahnuť páčku v jej spodnej časti.

O  Odhalený ventilačný panel umožňuje odvádzať teplý vzduch z kočíka. Nastaviteľné vetracie mriežky v spodnej časti vozíka umožňujú extra prúd čerstvého vzduchu. 

O  V spodnej časti prenosnej tašky je výsuvný gombík, ktorý umožňuje nastavenie operadla - zmena jeho polohy je možná bez vybratia dieťaťa z kočíka. 

O  Matrac je vybavený odnímateľným poťahom, vďaka ktorému sa ľahko udržuje v čistote.

O  Stačí sa pozrieť na novú verziu sedacej jednotky Bresso Premium Class. Modernizovaný systém odpojenia modulu uľahčuje inštaláciu sedačky otočenej k vám alebo od vás. Auto-lock v nastavení kapoty je naozaj pohodlný. 

O  Zábranu na ruky je možné ľahko oddeliť, preto môžete svoje dieťa ľahko zložiť do kočíka. 

O  Taktiež sme predstavili ďalší bočný matrac. Jedna z jeho strán je pokrytá mäkkým materiálom, ktorý zaisťuje pohodlie počas letných prechádzok

O  Najnovšia verzia triedy Bresso Premium Class bola vybavená kolesami Flexy Wheels. 

O  Vďaka tomuto riešeniu nemusíte pamätať na udržiavanie správneho tlaku v pneumatikách. Bresso má vynikajúcu absorpciu nárazov, čo znamená, že minimalizuje vibrácie aj pri jazde na vyrovnanom povrchu. 

O  Môžu za to zadné nastaviteľné tlmiče a bočné mäkké / tvrdé bočné tlmiče. Vďaka nim je možné pruženie prispôsobiť hladkým alebo usadeným povrchom.

O  Bresso Premium Class je vybavená systémom SAS (Shock Absorption System) a tiež DMS (Direction Memory System), ktorý si pamätá polohu kolesa po tom, ako stratí dotyk so zemou. 

O  Vďaka všetkým týmto faktorom - trieda Bresso

O  Premium je skutočne ponukou pre tých najnáročnejších.

O  Kočíky Bebetto sú kompatibilné s adaptérmi Bobostello, ktoré vám umožňujú inštalovať autosedačku takmer na každú značku na ráme Bebetto. 

O  Systém redukcie vôle a nastavenie uhla sklonu - to sú skutočne inovatívne faktory, ktoré vám umožnia prepraviť vaše dieťa v optimálnej polohe (ležiace - pre dieťa do 6 mesiacov a sediace - pre dieťa, ktoré môže sedieť samostatne).

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Materiál
Plast
11305
Nový produkt
Bez hodnotenia

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.