• -125,00 €
Kočík kombinovaný Bueno New čierna

Kočík kombinovaný Baby design Bueno New

10657
Na objednávku
474,00 € 599,00 € -125,00 €
S DPH Bez ceny za dopravu * Skladom u výrobcu

 

BUENO NEW

Kočík Baby design Baby new

 

Rozloženie a zloženie rámu kočíka je veľmi jednoduché

 

Baby new

Kočík Baby new je jedným z najoceňovanejších kočíkov v ponuke Baby Design - spoznajte jeho verziu 2020!

Vodeodolné látky UPF50 + a kočík do 22 kg!

 

Špecifikácia modelu

O  Pohodlné nastavenie a ľahké odpojenie koľajníc uľahčuje cestovanie a zaručuje bezpečnosť a ľahké nastupovanie / vystupovanie z kočíka

O  Zväčšená kabínka gondoly navyše chráni dieťa kedykoľvek pred slnkom a teplom. Dá sa ľahko zložiť a poskytne vášmu dieťaťu mimoriadnu ochranu

O  Veľký, pohodlný kočík je pohodlný na každú prechádzku, dlhší aj kratší. Vďaka tomu, že má sklopné operadlo, vytvára pohodlný priestor.

O  Jedným pohybom ruky môžete operadlo kočíka rozložiť na spánok a vytvoriť tak dieťaťu pohodlné miesto na odpočinok.

O  Nastavením výšky stupačky sa dá ľahko nastaviť pre deti všetkých vekových skupín

O  Vďaka zväčšenej búdke v kočíku je batoľa úplne chránené pred slnkom, vetrom a dažďom. Nepotrebujete žiadne ďalšie príslušenstvo.

O  Úprava rukoväte a opierky nôh sú dve dôležité vybavenie, ktoré zvyšuje pohodlie pri prechádzkach. Rukoväť si môžu rodičia s veľkým rozdielom nastaviť na svoju výšku

O  Skladanie rámu s kočíkom je ideálny patent na rýchle poskladanie kočíka a jeho zabalenie do auta po skončení prechádzky

O  Gondola je úplne plochá, čo umožňuje ľahkú prepravu a skladovanie

O  Predné kolesá sú otočné, majú 360-stupňovú os otáčania a prídavnú aretáciu, čo je užitočné na extrémne nerovných povrchoch. Predné kolesá majú tiež tlmenie nárazov, ktoré minimalizuje nárazy pri náraze na obrubníky.

O  Vetranie v kapucni kočíka zaručuje plný komfort v teplých dňoch

O  Praktické vrecko na zadnej strane kapoty kočíka uloží všetky potrebné veci

O  Dodatočné vetranie v blízkosti operadla zaručuje, že dieťa má v horúcich dňoch dobrý spánok počas spánku

O  Reflexné prvky v kočíku sú navrhnuté tak, aby zlepšili viditeľnosť v strategických bodoch

O  Podšívka je priedušná vďaka použitiu 3D látky

O  Pohodlné zapínanie vložky praktickými patentkami zabráni jej kĺzaniu po sedadle

O  Pohodlný systém zapínania proti komárom s praktickými čapmi

O  Estetické povrchové úpravy a detaily

O  Estetický profil a pohodlná rukoväť na prenášanie sa osvedčia, keď potrebujete gondolu posunúť alebo pripevniť k rámu

O  Krásne značkové etikety z ekokože

O  Veľké vetracie okná v kabíne gondoly sú užitočné najmä v lete, keď väčšina detí v gondole dlho sladko spí.

O  Tkanina s filtrom UV 50+ To znamená, že UV lúče nepreniknú látkou, a preto nepoškodia dieťa cestujúce v kočíku.

Kočík kolesá
Kolesá gelové
Kočík rok modelu
2021
Nové

Od roku 2002 deň za dňom, mesiac po mesiaci, stále s rovnakým nadšením, navrhujeme kočíky, jedálenské stoličky, ohrádky, postieľky a autosedačky pre Vaše deti. Odvtedy sa veľa vecí zmenilo. Zmenili sa trendy týkajúce sa dizajnu, naše produkty nadobúdajú čoraz viacej praktických funkcionalít, sú stále technicky vyspelejšie, vyrábame ich z čoraz kvalitnejších materiálov.

V každom aspekte našej práce vidíme a cítime pokrok. Veľmi sa snažíme držať krok s vývojom, aký pozorujeme každý deň. Počas týchto mnohých rokov nášho fungovania sa nezmenilo iba jedno.

Vždy sme uprednostňovali prospech a bezpečnosť detí a pohodlie ich mamičiek.
Preto všetky naše produkty prechádzajú veľmi dlhým a zložitým procesom, kým sa dostanú do Vašich rúk. Najskôr, na základe našich dlhoročných skúseností, sa veľmi dôkladne zamýšľame nad tým, čo uľahčí mamičke a jej dieťaťu každodenné fungovanie, čo obaja potrebujú? Veľmi často nás inšpirujú Vaše hodnotenia, ktoré nachádzame na internete, pýtame sa na ne predavačov v predajniach. Potom naši návrhári trávia dlhé hodiny kreslením, navrhovaním konkrétnych riešení, výberom materiálov, látok, farieb. Až vtedy vzniká prototyp nového produktu. Takýto prototyp je podrobený dôkladnému hodnoteniu celého tímu – preverujeme všetky funkcionality, testujeme a vyjadrujeme naše názory.

Naše oddelenie výskumu a vývoja venuje stovky hodín podrobovaniu nového produktu testom odolnosti. A až keď máme istotu, že sa osvedčí v najťažších podmienkach, prijímame rozhodnutie o jeho uvedení do výroby.
Tým sa ešte testovanie nekončí. Naše produkty posielame uznávaným inštitúciám, ako sú okrem iného Inštitút pre matku a dieťa (Instytut Matki i Dziecka), KOMAG alebo SGS, kde sú podrobované dôkladnému posúdeniu odborníkov.

Toto všetko robíme preto, aby sme získali stopercentnú istotu týkajúcu sa ich bezpečnosti, pri ktorej sa riadime pravidlom vysokého štandardu ako aj vysokej kvality. Len takýto produkt – overený a bezpečný – Vám dávame do rúk.
Avšak napriek tomu je váš názor, milé mamičky, pre nás najdôležitejší. Vďaka tomu, že oceňujete naše produkty tým, že ich už niekoľko rokov nepretržite kupujete pre svoje deti, sa môžeme stále venovať vášni, akou je ich vytváranie. Ale musíte si byť vedomé toho, že v skutočnosti ich vytvárame spoločne. Pre ešte väčšie zdôraznenie vášho vkladu do vzniku nových a zdokonaľovania už existujúcich produktov Baby Design sme uviedli do života myšlienku Schválené mamičkami. Od tejto chvíle sa každej z vás opýtame na názor na produkt, ktorý používate spolu so svojim dieťaťom. Znalosť týchto názorov nám uľahčí navrhovanie presne takých produktov, ktoré od nás očakávate a iným mamičkám – tým, ktoré ešte len stoja pred úlohou vybrať si kočík alebo postieľku, pomôže správne sa rozhodnúť.
Pozývame Vás na spoločnú cestu – cestu rastom Vašich detí. Budeme veľmi hrdí na to, ak Vás budeme môcť sprevádzať počas prvých niekoľkých rokov ich života.

No reviews

Doplňte si kolekciu

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.