• -55,00 €
Kočík kombinovaný Tutis Zille

Kočík kombinovaný Tutis Zille

Na objednávku
665,00 € 720,00 € -55,00 €
S DPH Bez ceny za dopravu * Skladom u výrobcu

Viac ako 20 rokov skúseností vyústilo do nového projektu TUTIS - Zille

Veľkosť
Farba
  • šedá tmavá
  • hnedá
  • čierna
  • šedá dymová
  • perleťová
Rám

 

Kočík Tutis Zille

 

Rozloženie a zloženie rámu kočíka je veľmi jednoduché. Elegantný dizajn a štýlová kombinácia nepremokavých materiálov.

 

Zille

Vyrastať spolu

Viac ako 20 rokov skúseností vyústilo do nového projektu TUTIS - Zille. Bol navrhnutý tak, aby vám uľahčil rodičovstvo. Funkčnosť Zille posúva rodičovstvo na úplne novú úroveň - pokročilé technologické riešenia a súčasný dizajn zaisťujú slobodu a slobodu v každodennom živote.

Špecifikácia modelu

TERMOAKTÍVNA GONDOLA

Ø  Ultraľahký a priestranný termálny kočík umožňuje batoľatám vychutnať si pri každej ceste priestor a pohodlie. THERMO-COT ™ je špeciálna kombinácia polyetylénu, ktorá bola vyvinutá výhradne pre prenosnú tašku Tutis, aby poskytla výnimočnú ľahkosť a pevnosť. Materiál THERMO-COT ™ sa vyznačuje mimoriadnou pevnosťou, pružnosťou a trvanlivosťou.

AGILNÝ A MÄKKÝ PODVOZOK

Ø  Inžiniersky tím sa zameral na odolnosť podvozku, mäkkosť a manévrovateľnosť. Vozík ZIILE sa ľahko pohybuje v parku aj medzi policami obchodov. Kočík sa dá ľahko viesť jednou rukou.
Podvozok ZILLE má systém tlmenia nárazov tretej generácie. Robustné tlmiče sa prispôsobujú meniacej sa váhe dieťaťa a zaisťujú plynulý a efektívny pohyb po akomkoľvek teréne. Systém tlmenia predných kolies poskytuje vynikajúcu ochranu pred mäkkými nárazmi pred prekážkami vpredu (napr. Obrubníky).
Kolesá REAL-GEL ™ novej generácie poskytujú ďalšie tlmenie nárazov. Zadné kolesá majú prídavné ložiská, vďaka ktorým sa podvozok ľahšie od seba odtiahne a nevyžaduje ďalšiu silu pri tlačení vozíka. Vďaka širším pneumatikám je ľahšie prekonávať piesok alebo sneh. Tieto inžinierske riešenia sú zámerne navrhnuté tak, aby zákazníkom uľahčili cestovanie kamkoľvek idú.

ODVÁŽNY DIZAJN

Ø  Dizajnové riešenia Zille sú funkčné a umožňujú jednoduché použitie produktu. Kryt pre nohy gondoly má veterný štít s neviditeľnými magnetickými spojovacími prvkami. Vnútorné textílie gondoly sú chránené technológiou SILVER-ION ™, ktorá dokonale chráni pred baktériami a mikroorganizmami.
Farebné kombinácie boli premyslené a odtiene sú zvolené tak, aby si každý mohol vybrať produkt, ktorý zodpovedá štýlu človeka alebo jeho každodennému vzhľadu, ktorý ľudia milujú. Môžete si vybrať z piatich rôznych farebných kombinácií: od bezpečnej po odvážnu a jasnú.

12562
Bez hodnotenia

Set obsahuje:

Sada 2v1                  

ü  Vanička

ü  Športovú časť

ü  Držiak na pohár

ü  Zábrana – madlo športovej časti

ü  Taška - kabelka

ü  Poťah na kočík

ü  Kryt gondoly

ü  Matrac na gondolu

ü  Pláštenka

ü  Sieťka proti komárom

ü  Nákupný košík

 

Pri kúpe kočíka dostanete od nás ešte bonus túto originál dralonovú deku vo veľkosti 110 x 140 cm, v cene 26€  zadarmo.

Doplňte si kolekciu

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.