• -10%
  • Nové
BO626 Posteľový mobil s hudobným boxom CLOUDS & BIRDS

BO626 Posteľový mobil s hudobným boxom CLOUDS & BIRDS

MR773662
Skladom dodanie 9 - 14 dní
29,16 € 32,40 € -10%
Bez ceny za dopravu * dodanie 9 - 14 dní

Kontaktujte nás ohľadne dostupnosti. 

 
Univerzálny mobil je ideálny produkt pre malé dieťa, ktorý uľahčuje zaspávanie. Jeho pozornosť upútajú veselé lietadlá a priateľské obláčiky, upokojí ho zvuk hracej skrinky. Vďaka špeciálne navrhnutej rukoväti je možné mobil namontovať ako do cestovnej postieľky, tak aj do drevenej postieľky.
Vlastnosti:

- umožňuje vám pozorovať rovnomerný pohyb predmetov, rozvíjať zmysel pre zrak
- Stimuluje sluch a predstavivosť dieťaťa
- upokojujúci zvuk hracej skrinky spríjemňuje zaspávanie
- je nekomplikovaný a ľahko sa montuje:
A) cestovné postieľky - pasuje na všetky detské postieľky BabyOno a väčšinu cestovných postieľok dostupných na trhu
B) drevené postieľky - hrúbka madla drevenej postieľky nesmie byť menšia ako 2 cm a väčšia ako 2,7 cm

Od roku 1990 Babyono podporuje rodičov v procese výchovy detí tým, že im poskytuje výrobky potrebné pre správny vývoj ich detí.

Myslíme na aktívnych rodičov, ktorí si cenia pohodlie a úsporu času, navrhujeme naše výrobky tak, aby kombinovali spoľahlivé riešenia, jednoduché použitie a ergonomiku. V procese vytvárania produktov zapájame aj rodičov, aby sme vám na základe spoločnej práce poskytli produkt, ktorý dokonale vyhovuje vašim potrebám.

Našou prioritou je vytvárať bezpečné výrobky navrhnuté v súlade s platnými smernicami a normami Európskej únie. Hračky sa pred odovzdaním dieťaťu podrobia podrobným testom.

Naša prísna kontrola výroby v každej fáze zaisťuje najvyššiu kvalitu výrobkov, vďaka čomu sme si získali dôveru miliónov rodičov po celom svete.

Naša starostlivosť o deti je korunovaná mnohými oceneniami a vyznamenaniami. Naše výrobky získali uznanie rodičov v hlasovaní organizovaných špecializovanými mesačníkmi, vrátane: „Mam Dzieci“, „Dzieci“, „Rodzice“.

Zaisťujeme, aby ste každý deň pociťovali uspokojenie z toho, že ste rodičmi.

No reviews

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.