Isofix základňa Baby jogger City Go i - Size

Isofix základňa Baby jogger City Go i - Size

Veľkosť
Farba
  • čierna

 

Základňa Isofix City Go i-Size

Podstavec autosedačky City Go i-Size je v súlade s predpisom I-Size ECE R-129 upevnený vo vozidle pomocou upevnení ISOFIX, čím sa eliminuje riziko nesprávnej inštalácie a zaisťuje sa tak bezpečnosť cestovania.

 Dodatočnou ochranou je nosná noha, ktorá zaručuje stabilitu zostavy. Vďaka základnému nastavovaciemu mechanizmu je možné nastaviť sklon sedadla až v 7 krokoch, čo umožňuje správne nastavenie sedadla podľa veku a výšky dieťaťa, čo zaisťuje najvyššiu ochranu, bezpečnosť a komfort jazdy . 

Sedemstupňové nastavenie podstavca navyše umožňuje, aby bolo dieťa prepravované dozadu ešte dlhšie, ako to predpokladalo nastavenie veľkosti i, až do 18 mesiacov (do výšky 87 cm).

Materiál
Kov plast
11241
Nový produkt
8580112410024

Pred viac ako 30 rokmi stanovil Baby Jogger nový trend v dizajne kočíka vytvorením prvého trojkolesového joggingového kočíka. Odvtedy neustály zhon pre dokonalejšie riešenia vyústil do vytvorenia patentovaného skladacieho systému Quick-Fold Technology , reverzibilného sedadla, multifunkčného kočíka, ktorý sa zmení na kočík pre dve alebo dokonca tri deti. Inovácia a ergonomické riešenia, ktoré plne vyhovujú potrebám „zaneprázdnených“ rodičov 21. storočia, ocenila nielen veľká skupina odborníkov a organizácií, ale predovšetkým samotní rodičia.

Bez hodnotenia

7 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.