Manikúra dojčenská A0043 hygienický set bal 6ks
Manikúra dojčenská A0043 hygienický set bal 6ks
Manikúra dojčenská A0043 hygienický set bal 6ks
Manikúra dojčenská A0043 hygienický set bal 6ks

Manikúra detská A0043 hygienický set bal. 6ks

Na objednávku
6,10 €
S DPH Bez ceny za dopravu * Skladom u výrobcu
Veľkosť
Farba
  • modrá

 
Súprava na starostlivosť o Apple od spoločnosti Apple. Mimoriadne užitočná a praktická starostlivosť v chladnom puzdre v tvare jablka. Zahŕňa bezpečnostné nožnice a zastrihávače so zátkou vyrobenou z nehrdzavejúcej ocele, sklenený pilník a dve pinzety. Ľahký, jednoduchý a estetický spôsob skladovania, všetky potrebné výrobky na jednom mieste. Perfektné doma aj na cestách. Sada obsahuje: - zaistite nožnice zaoblenými špičkami - strihacie kliešte so zátkou - sklenený pilník - pinzeta 0 - 36 m + - pinzeta 9 - 36 m +
Materiál
Plast
19979
Nový produkt
5907644000432

Spoločnosť ALBIS existuje od roku 1989. Pozorne načúvame potrebám našich klientov, ktorých výsledkom je vytvorenie značky AKUKU. Vytvárame nové produkty s vášňou. Pozitívne vzťahy s našimi zákazníkmi a dodávateľmi nám umožňujú implementovať a predstaviť čoraz širšiu škálu príslušenstva pre najmenších. Ich spoločným znakom je bezpečnosť a použiteľnosť. Živé farby a zaujímavé vzory stimulujú vývoj našich detí a pomáhajú im spoznávať svet okolo nich. Toto je najdôležitejšia vec! Vytrvalosť nášho tímu pri dosahovaní cieľov umožňuje produktom splniť vaše očakávania a potreby vašich detí.

Bez hodnotenia

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.