Hrebeň + kefka na vlasy A0307 Sova biela

Hrebeň a kefa na vlasy Sovička

Na objednávku
2,99 €
S DPH Bez ceny za dopravu * Skladom u výrobcu
Veľkosť
Farba
  • biela

 
Kefka s mäkkými štetinami je ideálna pre starostlivosť o vlasy Delicate dieťaťa. Bezpečná a jemná kefa na česanie detských vlasov vyrobená z prírodných štetín v súprave s hrebeňom. Mäkké štetiny sú ideálne na starostlivosť o jemné detské vlasy a vďaka svojim antistatickým vlastnostiam neelektrifikujú. Hrebeň má na druhej strane zaoblené konce, ktoré chránia jemnú pokožku dieťaťa. Zaoblené zuby hrebeňa nedráždi pokožku hlavy. Nevytvárajú statickú elektriku a umožňujú jemnú masáž. Výrobok nie je hračka a mal by byť uchovávaný mimo dosahu detí. Návod na použitie: Pred prvým použitím, zalejeme vriacou vodou a osušte. Umyť v teplej mydlovej vode pre deti, potom suché.
Materiál
Plast
16720
Nový produkt
5907644003075

Spoločnosť ALBIS existuje od roku 1989. Pozorne načúvame potrebám našich klientov, ktorých výsledkom je vytvorenie značky AKUKU. Vytvárame nové produkty s vášňou. Pozitívne vzťahy s našimi zákazníkmi a dodávateľmi nám umožňujú implementovať a predstaviť čoraz širšiu škálu príslušenstva pre najmenších. Ich spoločným znakom je bezpečnosť a použiteľnosť. Živé farby a zaujímavé vzory stimulujú vývoj našich detí a pomáhajú im spoznávať svet okolo nich. Toto je najdôležitejšia vec! Vytrvalosť nášho tímu pri dosahovaní cieľov umožňuje produktom splniť vaše očakávania a potreby vašich detí.

Bez hodnotenia

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.