Hrebeň + kefka na vlasy A0448 Plameniak ružová
Hrebeň + kefka na vlasy A0448 Plameniak ružová
Hrebeň + kefka na vlasy A0448 Plameniak ružová
Hrebeň + kefka na vlasy A0448 Plameniak ružová

Hrebeň a kefa na vlasy Plameniak

Na objednávku
2,95 €
S DPH Bez ceny za dopravu * Skladom u výrobcu
Veľkosť
Farba
  • ružová

 
Bezpečná a jemná kefa na česanie detských vlasov vyrobená z umelých štetín v súprave s hrebeňom. Mäkké štetiny sú ideálne pre starostlivosť o jemné detské vlasy a vďaka svojim antistatickým vlastnostiam neelektrifikujú. Hrebeň má na druhej strane zaoblené konce, ktoré chránia jemnú pokožku dieťaťa. Návod na použitie: Pred prvým použitím, zalejeme vriacou vodou a osušte. Umyť v teplej mydlovej vode pre deti, potom suché.
Materiál
Plast
19978
Nový produkt
5907644004485

Spoločnosť ALBIS existuje od roku 1989. Pozorne načúvame potrebám našich klientov, ktorých výsledkom je vytvorenie značky AKUKU. Vytvárame nové produkty s vášňou. Pozitívne vzťahy s našimi zákazníkmi a dodávateľmi nám umožňujú implementovať a predstaviť čoraz širšiu škálu príslušenstva pre najmenších. Ich spoločným znakom je bezpečnosť a použiteľnosť. Živé farby a zaujímavé vzory stimulujú vývoj našich detí a pomáhajú im spoznávať svet okolo nich. Toto je najdôležitejšia vec! Vytrvalosť nášho tímu pri dosahovaní cieľov umožňuje produktom splniť vaše očakávania a potreby vašich detí.

Bez hodnotenia

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.