Hryzátko v tvare Kvetu B.O.1018  chladiteľné modrá

Hryzátko chladivé Kvet B.O.1018

18412
Vypredané dodanie do 9 - 14 dní
2,39 €
*
Veľkosť
Farba
  • modrá

 
Hryzátko je určená pre rast zubov, aby ich uvoľnilo pri prerezávaní sa. Špeciálne vytvorený povrch poskytuje jemnú masáž ďasien. Je ľahké pochopiť a udržať rukoväte dieťaťa. Chladiť iba v domácej chladničke. Neklaďte do mrazničky. Pred prvým použitím je potrebné prípravok obariťs vriacou vodou (nie variť!) A dôkladne usušiť, aby sa dieťa nepopálilo. Na pravidelné čistenie po každom použití umyť ruky v teplej vode a mydlom pre deti. Dôkladne opláchnite a osušte. Mal by mal byť kontrolovaný pred každým použitím. V prípade prvých príznakov poškodenia alebo opotrebenia - už ho nedajte dieťaťu. Odporúčame, aby si udržať balenie pre informáciu. Výrobok neobsahuje bisfenol A.
Materiál
Plast
Nové
5904341209694

Od roku 1990 Babyono podporuje rodičov v procese výchovy detí tým, že im poskytuje výrobky potrebné pre správny vývoj ich detí.

Myslíme na aktívnych rodičov, ktorí si cenia pohodlie a úsporu času, navrhujeme naše výrobky tak, aby kombinovali spoľahlivé riešenia, jednoduché použitie a ergonomiku. V procese vytvárania produktov zapájame aj rodičov, aby sme vám na základe spoločnej práce poskytli produkt, ktorý dokonale vyhovuje vašim potrebám.

Našou prioritou je vytvárať bezpečné výrobky navrhnuté v súlade s platnými smernicami a normami Európskej únie. Hračky sa pred odovzdaním dieťaťu podrobia podrobným testom.

Naša prísna kontrola výroby v každej fáze zaisťuje najvyššiu kvalitu výrobkov, vďaka čomu sme si získali dôveru miliónov rodičov po celom svete.

Naša starostlivosť o deti je korunovaná mnohými oceneniami a vyznamenaniami. Naše výrobky získali uznanie rodičov v hlasovaní organizovaných špecializovanými mesačníkmi, vrátane: „Mam Dzieci“, „Dzieci“, „Rodzice“.

Zaisťujeme, aby ste každý deň pociťovali uspokojenie z toho, že ste rodičmi.

No reviews

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.