Hryzátko tvarované chladiteľné Líška A0371 farebné

Hryzátko chladivé Líška A0371

Na objednávku
2,54 €
S DPH Bez ceny za dopravu * Skladom u výrobcu
Veľkosť
Farba
  • oranžová

 
Vodné teatry akuku upokojujú bolesť počas kŕmenia. Špeciálne vytvorený povrch poskytuje jemnú masáž gumy. Podporujú vývoj oka dieťaťa a koordináciu pohybu. Unikátny dizajn. Ľahko sa uchopia a držia sa v rukách dieťaťa. Nemá ostré hrany.
Materiál
Plast
14787
Nový produkt
5907644003716

Spoločnosť ALBIS existuje od roku 1989. Pozorne načúvame potrebám našich klientov, ktorých výsledkom je vytvorenie značky AKUKU. Vytvárame nové produkty s vášňou. Pozitívne vzťahy s našimi zákazníkmi a dodávateľmi nám umožňujú implementovať a predstaviť čoraz širšiu škálu príslušenstva pre najmenších. Ich spoločným znakom je bezpečnosť a použiteľnosť. Živé farby a zaujímavé vzory stimulujú vývoj našich detí a pomáhajú im spoznávať svet okolo nich. Toto je najdôležitejšia vec! Vytrvalosť nášho tímu pri dosahovaní cieľov umožňuje produktom splniť vaše očakávania a potreby vašich detí.

Bez hodnotenia

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.