Hryzátko tvarované chladiteľné Žirafa A0358 žltá

Hryzátko chladivé Žirafa A0358

Skladom
2,35 €
S DPH Bez ceny za dopravu * Zaslanie dnes
Veľkosť
Farba
  • žltá

 
Hryzátko je určená pre rast zubov, aby ich uvoľnilo pri prerezávaní sa. Špeciálne vytvorený povrch poskytuje jemnú masáž ďasien. Je ľahké pochopiť a udržať rukoväte dieťaťa. Chladiť iba v domácej chladničke. Neklaďte do mrazničky. Pred prvým použitím
Materiál
Plast
715
1 ks
Nový produkt
5907644003587

Spoločnosť ALBIS existuje od roku 1989. Pozorne načúvame potrebám našich klientov, ktorých výsledkom je vytvorenie značky AKUKU. Vytvárame nové produkty s vášňou. Pozitívne vzťahy s našimi zákazníkmi a dodávateľmi nám umožňujú implementovať a predstaviť čoraz širšiu škálu príslušenstva pre najmenších. Ich spoločným znakom je bezpečnosť a použiteľnosť. Živé farby a zaujímavé vzory stimulujú vývoj našich detí a pomáhajú im spoznávať svet okolo nich. Toto je najdôležitejšia vec! Vytrvalosť nášho tímu pri dosahovaní cieľov umožňuje produktom splniť vaše očakávania a potreby vašich detí.

Bez hodnotenia

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.