• -0,49 €
Hryzátko chladivé Banán B.O.1060určené na prerezanie zubov mix

Hryzátko chladivé Banán B.O.1060

Na objednávku
2,00 € 2,50 € -0,49 €
S DPH Bez ceny za dopravu * Skladom u výrobcu
Veľkosť
Farba
  • mix farieb

 
Hryzátko je určená pre rast zubov, aby ich uvoľnilo pri prerezávaní sa. Špeciálne vytvorený povrch poskytuje jemnú masáž ďasien. Je ľahké pochopiť a udržať rukoväte dieťaťa. Chladiť iba v domácej chladničke. Neklaďte do mrazničky. Pred prvým použitím
Materiál
Plast
12503
Nový produkt
5901435406359

Spoločnosť ALBIS existuje od roku 1989. Pozorne načúvame potrebám našich klientov, ktorých výsledkom je vytvorenie značky AKUKU. Vytvárame nové produkty s vášňou. Pozitívne vzťahy s našimi zákazníkmi a dodávateľmi nám umožňujú implementovať a predstaviť čoraz širšiu škálu príslušenstva pre najmenších. Ich spoločným znakom je bezpečnosť a použiteľnosť. Živé farby a zaujímavé vzory stimulujú vývoj našich detí a pomáhajú im spoznávať svet okolo nich. Toto je najdôležitejšia vec! Vytrvalosť nášho tímu pri dosahovaní cieľov umožňuje produktom splniť vaše očakávania a potreby vašich detí.

Bez hodnotenia

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.