Hrkálka na kočík plast zvieratká

Hrkálka na kočík plast Zvieratká

7672
Vypredané dodanie do 9 - 14 dní
4,99 €
*
Veľkosť
Farba
  • mix farieb

 
Retiazky na kočík Každé dieťatko vníma okolie už od prvých chvíľ na tomto svte. Takéto krásne retiazky nielen ozdobia Váš kočík, ale rozvíjajú všetky vnemi dieťatka. Plastové hrkálky bezfosfátové. Ponuka je podľa aktuálnej ponuky
Materiál
Plast
Nové
4810344071569

Spoločnosť ALBIS existuje od roku 1989. Pozorne načúvame potrebám našich klientov, ktorých výsledkom je vytvorenie značky AKUKU. Vytvárame nové produkty s vášňou. Pozitívne vzťahy s našimi zákazníkmi a dodávateľmi nám umožňujú implementovať a predstaviť čoraz širšiu škálu príslušenstva pre najmenších. Ich spoločným znakom je bezpečnosť a použiteľnosť. Živé farby a zaujímavé vzory stimulujú vývoj našich detí a pomáhajú im spoznávať svet okolo nich. Toto je najdôležitejšia vec! Vytrvalosť nášho tímu pri dosahovaní cieľov umožňuje produktom splniť vaše očakávania a potreby vašich detí.

No reviews

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Zákazníci si pri kúpe tohto produktu zakúpili aj:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.