• -10%
  • Nové
AKUKU A0391 Plyšová hudobná skrinka s klipom Frog

AKUKU A0391 Plyšová hudobná skrinka s klipom Frog

MR770699
Skladom dodanie 9 - 14 dní
5,58 € 6,20 € -10%
Bez ceny za dopravu * dodanie 9 - 14 dní

Kontaktujte nás ohľadne dostupnosti. 

 
Plyšová ŽABKA s melódiou hracej skrinky vaše dieťa upokojí a uľaví. Vďaka praktickému klipu možno hudobnú skrinku pripevniť kdekoľvek doma aj na cestách. Živé farby nepochybne upútajú pozornosť dieťaťa. Jeho farebné a zaujímavé tvary upútajú pozornosť vášho bábätka a rozvinú zrakovo-sluchovú a motorickú koordináciu. Natiahnutím plyšového zvieratka sa aktivuje príjemná, pokojná melódia. Zábava a učenie.

Rozmery:
- s príveskom 38 cm
- bez prívesku 28 cm

Spoločnosť ALBIS existuje od roku 1989. Pozorne načúvame potrebám našich klientov, ktorých výsledkom je vytvorenie značky AKUKU. Vytvárame nové produkty s vášňou. Pozitívne vzťahy s našimi zákazníkmi a dodávateľmi nám umožňujú implementovať a predstaviť čoraz širšiu škálu príslušenstva pre najmenších. Ich spoločným znakom je bezpečnosť a použiteľnosť. Živé farby a zaujímavé vzory stimulujú vývoj našich detí a pomáhajú im spoznávať svet okolo nich. Toto je najdôležitejšia vec! Vytrvalosť nášho tímu pri dosahovaní cieľov umožňuje produktom splniť vaše očakávania a potreby vašich detí.

No reviews

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.