Kefka na čistenie flaštičiek a cumlíkov A0338 sada

Kefka na čistenie fľašiek a cumlíkov A0338 sada

16731
Skladom
1,99 €
S DPH Bez ceny za dopravu * Zaslanie dnes
Veľkosť
Farba
  • podľa fotografie

 
Sada špeciálne navrhnutých kefiek (veľkých a malých) na dôkladné umývanie fliaš a strukov. Umožňujú presné odstránenie nečistôt na ťažko prístupných miestach. Vyrobené z bezpečných materiálov. K dispozícii v štyroch farbách: zelená, modrá, ružová a žltá. Nezabudnite vyčistiť fľaše a struky hneď po kŕmení dieťaťa. Kefka by mala byť udržiavaná v čistote.
Materiál
Plast
1 ks
Nové
5907644003389

Spoločnosť ALBIS existuje od roku 1989. Pozorne načúvame potrebám našich klientov, ktorých výsledkom je vytvorenie značky AKUKU. Vytvárame nové produkty s vášňou. Pozitívne vzťahy s našimi zákazníkmi a dodávateľmi nám umožňujú implementovať a predstaviť čoraz širšiu škálu príslušenstva pre najmenších. Ich spoločným znakom je bezpečnosť a použiteľnosť. Živé farby a zaujímavé vzory stimulujú vývoj našich detí a pomáhajú im spoznávať svet okolo nich. Toto je najdôležitejšia vec! Vytrvalosť nášho tímu pri dosahovaní cieľov umožňuje produktom splniť vaše očakávania a potreby vašich detí.

No reviews

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Zákazníci si pri kúpe tohto produktu zakúpili aj:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.