• -9,98 €
Podložka do kočíka Velvet hl+ motýľ vank.+ madlo + pásy Les šedá

Podložka do kočíka set Minki bal. 5ks Les

19914
Vypredané dodanie do 9 - 14 dní
29,00 € 38,99 € -9,98 €
*
Veľkosť
Farba
  • šedá

Set obsahuje:

Sada                    

 

ü  Detský vankúš 

ü  Integrovaná slnečná clona (s ochranou 50+) 

ü  Jednoduché ovládanie postroja. 

ü  Nastaviteľná opierka hlavy (6 pozícií)  

ü  Nastaviteľná rukoväť (4 polohy) 

ü  Reflexné vodidlá bezpečnostných pásov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bavlnená ochranná vložka do kočíka + chániče na pásy a predné madlo grátis. Pri vysokých letných teplotách ideálna pomôcka proti prehrietiu kočíka. Chráni kočík pred znečistením. Podložka je ľahko snímateľná a možnosť prania v pračke. Mäkká obojstranná vložka pre kočík s popruhmi, ktoré sa používajú na lepšie pripevnenie k kočíku. Mäkká, plyšová stielka vhodná pre deti spríjemní vašu cestu, má výplň, ktorá sa prispôsobí tvaru kočíka. Vložka má 8 otvorov pre bezpečnostné pásy a 2 ďalšie otvory pre pripevnenie protinárazového vankúša MOTYLEK pomocou suchého zipsu.
Materiál
Líce Micro Rub bavlna
Nové
8580199140029

Náš Vista : Naším hlavným záujmom je novorodenec s jeho dôležitosťou a vzácnosťou. Našou úlohou je vidieť zázrak, ktorý bude formovať budúcnosť sveta a podporovať jeho blaho, keď vyrastie. Sme tím, ktorý sa neustále inovuje a neúnavne pracujeme na tom, aby sme podporili naše deti v každej oblasti ich potrieb.

Zákazníci nájdu naše výrobky v najexkluzívnejších obchodoch s detskými potrebami a obchodných reťazcoch na svete. Naším cieľom je každý deň stretnúť novú matku a vzhľadom na ich spätnú väzbu sa zlepšovať, aby sme mohli ďalej zlepšovať náš sortiment podľa ich potrieb.

Naše poslanie : Záväznosťou čestnosti a profesionality sa usilujeme na národnej i medzinárodnej úrovni, aby sme boli uznávaní ako dôveryhodná a kvalifikovaná spoločnosť. Snažíme sa každý deň poskytovať nové riešenia nových potrieb pri plnom súlade s právnymi a ústavnými požiadavkami obchodu a zdravia. Úprimnosť voči našim zákazníkom, obchodným partnerom a zamestnancom je pre našu spoločnosť základným princípom.

Náš cieľ : Sme si vedomí skutočnosti, že dosiahnutie vrcholu je ľahké, ale je potrebné veľa, aby ste boli na vrchole dôsledne. Chceme napredovať bez toho, aby bola ohrozená kvalita našich služieb a naše etické zásady. Našim snom je stať sa globálne známou, dôveryhodnou a vyhľadávanou značkou. Kráčame touto cestou s ambíciami, odhodlaním a trpezlivosťou.

No reviews

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.