Podložka do kočíka Minki + motýľ vank.+ madlo + pásy Lama mod

Podložka do kočíka set Minki bal. 5ks Lama

19913
Skladom dodanie 9 - 14 dní
29,00 €
Bez ceny za dopravu * Skladom dodanie 9 - 14 dní
Veľkosť
Farba
  • modrá

Set obsahuje:

Sada                    

 

ü  3-bodový bezpečnostný pás 

ü  Novorodenecký vankúš 

ü  Kapucňa UVP50 +. 

ü  adaptéry pre inštaláciu kočíka

ü  Nastaviteľná rukoväť 

 

 

<label class="label">Na sklade :</label>

 
Bavlnená ochranná vložka do kočíka + chániče na pásy a predné madlo grátis. Pri vysokých letných teplotách ideálna pomôcka proti prehrietiu kočíka. Chráni kočík pred znečistením. Podložka je ľahko snímateľná a možnosť prania v pračke. Mäkká obojstranná vložka pre kočík s popruhmi, ktoré sa používajú na lepšie pripevnenie k kočíku. Mäkká, plyšová stielka vhodná pre deti spríjemní vašu cestu, má výplň, ktorá sa prispôsobí tvaru kočíka. Vložka má 8 otvorov pre bezpečnostné pásy a 2 ďalšie otvory pre pripevnenie protinárazového vankúša MOTYLEK pomocou suchého zipsu.
Materiál
Líce Micro Rub bavlna
Nové
8580199130020

Náš Vista : Naším hlavným záujmom je novorodenec s jeho dôležitosťou a vzácnosťou. Našou úlohou je vidieť zázrak, ktorý bude formovať budúcnosť sveta a podporovať jeho blaho, keď vyrastie. Sme tím, ktorý sa neustále inovuje a neúnavne pracujeme na tom, aby sme podporili naše deti v každej oblasti ich potrieb.

Zákazníci nájdu naše výrobky v najexkluzívnejších obchodoch s detskými potrebami a obchodných reťazcoch na svete. Naším cieľom je každý deň stretnúť novú matku a vzhľadom na ich spätnú väzbu sa zlepšovať, aby sme mohli ďalej zlepšovať náš sortiment podľa ich potrieb.

Naše poslanie : Záväznosťou čestnosti a profesionality sa usilujeme na národnej i medzinárodnej úrovni, aby sme boli uznávaní ako dôveryhodná a kvalifikovaná spoločnosť. Snažíme sa každý deň poskytovať nové riešenia nových potrieb pri plnom súlade s právnymi a ústavnými požiadavkami obchodu a zdravia. Úprimnosť voči našim zákazníkom, obchodným partnerom a zamestnancom je pre našu spoločnosť základným princípom.

Náš cieľ : Sme si vedomí skutočnosti, že dosiahnutie vrcholu je ľahké, ale je potrebné veľa, aby ste boli na vrchole dôsledne. Chceme napredovať bez toho, aby bola ohrozená kvalita našich služieb a naše etické zásady. Našim snom je stať sa globálne známou, dôveryhodnou a vyhľadávanou značkou. Kráčame touto cestou s ambíciami, odhodlaním a trpezlivosťou.

No reviews

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.