Hračky do vody Obal s prísavkami A0346 šedá
Hračky do vody Obal s prísavkami A0346 šedá
Hračky do vody Obal s prísavkami A0346 šedá
Hračky do vody Obal s prísavkami A0346 šedá

Hračka do vody Obal na hračky s prísavkami A0347

Na objednávku
5,84 €
S DPH Bez ceny za dopravu * Skladom u výrobcu
Veľkosť
Farba
  • modrá
  • šedá

 
Kontajner na vane hračky je perfektná kombinácia hračiek pre dieťa, a užitočný produkt, pomáha udržiavať poriadok v kúpeľni. Dáva dieťaťu čas strávený kúpanie, umožňuje rybať na hračky a nalievať vodu a penu, čo dieťa urobí šťastným! Špeciálne otvory uľahčujú vysychanie hračiek. Kontajner môže byť ľahko inštalovaný v kúpeľni pomocou prísaviek, čím sa vytvorí jedno organizované miesto pre farebné hračky vášho dieťaťa. Hraje a učí. Kontajner pomôže učiť pravidelnosť vášho dieťaťa. Po každej kúpeli si bude môcť hračky umiestniť do nádoby sami - učiac sa starať sa o poriadok a svoje veci. Fancy tvar a atraktívne farby priťahujú pozornosť detí - určite novo umiestnený produkt v kúpeľni bude zaujímať vaše dieťa.
Materiál
Plast
14779
Nový produkt
8580147790023

Spoločnosť ALBIS existuje od roku 1989. Pozorne načúvame potrebám našich klientov, ktorých výsledkom je vytvorenie značky AKUKU. Vytvárame nové produkty s vášňou. Pozitívne vzťahy s našimi zákazníkmi a dodávateľmi nám umožňujú implementovať a predstaviť čoraz širšiu škálu príslušenstva pre najmenších. Ich spoločným znakom je bezpečnosť a použiteľnosť. Živé farby a zaujímavé vzory stimulujú vývoj našich detí a pomáhajú im spoznávať svet okolo nich. Toto je najdôležitejšia vec! Vytrvalosť nášho tímu pri dosahovaní cieľov umožňuje produktom splniť vaše očakávania a potreby vašich detí.

Bez hodnotenia

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.