Capačky BA 226 kožené Dino šedá 20/21 12-18 mes. 14 cm
Capačky BA 226 kožené Dino šedá 20/21 12-18 mes. 14 cm
Capačky BA 226 kožené Dino šedá 20/21 12-18 mes. 14 cm
Capačky BA 226 kožené Dino šedá 20/21 12-18 mes. 14 cm
Capačky BA 226 kožené Dino šedá 20/21 12-18 mes. 14 cm
Capačky BA 226 kožené Dino šedá 20/21 12-18 mes. 14 cm

Capačky BA 226 kožené Dino

3922
18,74 €
Bez ceny za dopravu * dodanie 9 - 14 dní
Veľkosť
Farba
  • šedá

Kontaktujte nás ohľadne dostupnosti. 

 
Papuče z prírodnej kože - ako bosá! Deti v papuče trávia veľa času, preto sa ubezpečujeme, že sú ľahké a pružné a chodidlá sa nepotia. Značka baBice® kladie veľký dôraz na kvalitu materiálov použitých vo výrobe, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality. Podrážka z mäkkej kože je jediná v Poľsku s certifikátom TÜV Nord. Ručne brúsené kožené aplikácie sú efektívne šité našim tímom skúsených krajčírok. Každá téma je navrhnutá v súlade s prevládajúcimi trendmi tak, aby vyhovovala požiadavkám matiek aj detí. Vo výrobe používame iba bezpečné materiály vyrobené v EÚ, spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí spĺňajú prísne normy a pravidelne posielame naše suroviny na laboratórne testy. Vďaka certifikátu TÜV sa zaväzujeme udržiavať najvyššiu kvalitu, pokiaľ ide o suroviny aj celý výrobný proces. To samozrejme nie je všetko, najdôležitejšou vecou je vždy pohodlie. Čo je Soft Sole? Mäkké kožené topánky podporujú správny vývoj detskej nohy. Odporúčajú ich pediatri a ortopédovia ako alternatíva k chôdzi naboso. Prechádzanie, behanie a skákanie naboso prirodzene posilňuje svaly a šľachy a deti sa učia rovnováhu a koordináciu vyvážením päty a bočných okrajov tvarovaním správneho držania tela. Noha je chránená, ale nie obmedzená, a mäkká kožená podrážka umožňuje masírovanie receptorov. Naše topánky baBice sú vyrobené z prírodnej kože. Protišmyková podrážka vyrobená z prírodného semiše, je mimoriadne trvanlivá a dokonale sedí na detských nohách. Do zadnej časti topánky je všitá elastická páska, vďaka ktorej topánky nekĺzajú z chodidla a ľahko sa obúvajú. Ako sa starať o topánky? Ak sa podrážka znečistí alebo začne šmýkať, vyčistite ju iba semišovou kefou alebo veľmi jemným brúsnym papierom. Z bezpečnostných dôvodov nenoste obuv so špinavou podrážkou. Znečistené topánky môžete utrieť navlhčenou tkaninou alebo štetcom a koženými prípravkami. Nečistite si topánky v práčke, nesušte ich na radiátoroch, na slnku alebo v bubnovej sušičke. Ak je potrebné topánky z celozrnej kože zmäkčiť, najlepšou voľbou je čistá vazelína. Utieranie, zmena farby alebo zafarbenie semiše je prirodzený proces.
Materiál
100% Prírodná koža
Nové
4251132726450

Vytvorenie sortimentu pre najmenších je skutočnou výzvou. Malí klienti môžu byť veľmi nároční, takisto aj ich rodičia.
Sme si dobre vedomí toho, čo od nás naši zákazníci očakávajú, a preto kladieme veľký dôraz na to, aby naše výrobky boli nielen funkčné a atraktívne, ale aby boli vyrobené aj z bezpečných materiálov s príslušnými schváleniami a certifikátmi. Naše detské topánky a vankúše na kŕmenie sú certifikované spoločnosťou TUV Nord, ktorá potvrdzuje najvyššiu kvalitu.

Pri výrobe obuvi dbáme na to, aby bola pohodlná a podporovala správny vývoj pohybového aparátu. Jedná sa o chlapcov aj dievčatá, hladké modely, s výšivkou alebo aplikáciou, odporúčané pre domácnosť, škôlku alebo škôlku, ako aj jesenné a zimné papuče pre chladné obdobie. Vďaka tomu sme si istí, že všetky najmenšie deti, ako aj ich rodičia, budú s nákupom od nás spokojní!
Na prvé miesto kladieme bezpečnosť.

No reviews

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.