Capačky BA 017 kožené Princezná grey šedá 18/19 06-12 mes.
Capačky BA 017 kožené Princezná grey šedá 18/19 06-12 mes.
Capačky BA 017 kožené Princezná grey šedá 18/19 06-12 mes.
Capačky BA 017 kožené Princezná grey šedá 18/19 06-12 mes.

Capačky BA 017 kožené Princezná

11633
18,74 €
Bez ceny za dopravu * dodanie 9 - 14 dní
Veľkosť
Farba
  • belasá

Kontaktujte nás ohľadne dostupnosti. 

 
baBice TOPÁNKY OD LEZÚNOV PO CHODIACE DETI Naša značka spája vysokú kvalitu, pohodlné nosenie a zaujímavý dizajn. Ručná výroba v Európskej únii mäkkých kožených topánok podporujú normálny vývoj nohy dieťaťa, ktoré sú odporúčané pediatrov a ortopédov a
Materiál
100% Prírodná koža
Nové
8580116330021

Vytvorenie sortimentu pre najmenších je skutočnou výzvou. Malí klienti môžu byť veľmi nároční, takisto aj ich rodičia.
Sme si dobre vedomí toho, čo od nás naši zákazníci očakávajú, a preto kladieme veľký dôraz na to, aby naše výrobky boli nielen funkčné a atraktívne, ale aby boli vyrobené aj z bezpečných materiálov s príslušnými schváleniami a certifikátmi. Naše detské topánky a vankúše na kŕmenie sú certifikované spoločnosťou TUV Nord, ktorá potvrdzuje najvyššiu kvalitu.

Pri výrobe obuvi dbáme na to, aby bola pohodlná a podporovala správny vývoj pohybového aparátu. Jedná sa o chlapcov aj dievčatá, hladké modely, s výšivkou alebo aplikáciou, odporúčané pre domácnosť, škôlku alebo škôlku, ako aj jesenné a zimné papuče pre chladné obdobie. Vďaka tomu sme si istí, že všetky najmenšie deti, ako aj ich rodičia, budú s nákupom od nás spokojní!
Na prvé miesto kladieme bezpečnosť.

No reviews

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.