Vankúš anatomický TDDBMF-01polohovateľný biela

Vankúš anatomický na polohovanie hlavičky

3722
Na objednávku
21,95 €
S DPH Bez ceny za dopravu * Skladom u výrobcu
Veľkosť
Farba
  • biela

 
Vankúš je v tvare jabĺčka, je určený na polohovanie hlavičky ležiaceho dieťatka. Nutné nezabudnúť, že lebka dieťaťa sa v prvých mesiacoch tvaruje a preto je nutné byť obozretný pri polohovaní, aby dieťatko malo vytvarovanú krásnu hlavičku. Vrchný materiál 100% bavlna. Ponuka v ružovej a modrej farbe.
Materiál
Pamäťová pena
Nové
5902675038614

Vďaka dlhoročným skúsenostiam na textilnom trhu akumuloval Multitex  širokú škálu výrobkov. Neustále tvoríme s vášňou, sledujeme potreby našich klientov a nové trendy v našom priemysle. Vážime si vysokú kvalitu našich výrobkov, ako aj pohodlie a potreby našich zákazníkov. Vďaka získaným vedomostiam dokážeme splniť najvyššie požiadavky na trhu. Naše zbierky neustále obohacujeme a vylepšujeme.

V ponuke spoločnosti je široká škála textilných výrobkov  Matex  pre domácnosť, ako napríklad: posteľná bielizeň, plachty, prehozy, prikrývky a iné predmety. Okrem toho pod značkou  Babymatex  ponúkame celý rad výrobkov pre deti, medzi ktoré patria: matrace, klinové vankúše, spacie vaky, posteľná bielizeň, prikrývky a mnoho ďalších ...

No reviews

10 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Product added to compare.

Táto webová stránka používa súbory cookie

Súbory cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej premávky. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy, ktorí ich môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.